Vonios ritualai

Išsinuomojate seną butą ir nusiviliate, kad baisioje vonioje nebegalėsite mėgautis atsipalaidavimo ritualais? Tai – netiesa. Jūs viską galėsite, nes jums padės vonios atnaujinimas ir keletas lengvų žingsnių.

Sukurkite iš pagrindų jaukią aplinką vonioje

Vonių atnaujinimo paslaugaAtsipalaidavimas vonioje – iš tiesų nuostabus ir nieko nekainuojantis būdas nuimti stresą, leisti sau pasijusti ramiai ir maloniai. Kartais gyvename per didelėje įtampoje tiesiog savo noru, o vonia gali mus nuraminti, sulėtinti tempą. Pirmas žingsnis – užtikrinti būtinas minimalias sąlygas tam, kad mes galėtume toje vonioje išsimaudyti ir patirti malonumą. Pirmiausia pačios vonios būklė mums turi būti maloni. Jeigu tai labai sena, išgeltusi, paviršiaus nelygumų kupina, išdaužyta vonia, gali padėti vonios atnaujinimas, kuris nėra brangus ir suteikia tiesiog spindintį naujumą. Kai kurie vonios kambario atnaujinimai taip pat bus nebrangūs, bet iš esmės pakeis vonios vaizdą ir aurą. Pavyzdžiui, pasikabinti užuolaidą dušui naują vietoje senos – tikrai daug ką reikš, o kainuos vos kelis eurus.

Sukurti jaukumą tam momentui

Kitas pasiūlymas: sukurti jaukumą tam, kad galėtumėte pasimėgauti tą vakarą ar dieną, kada nuspręsite pailsėti karštoje vonioje. Vertėtų susitvarkyti, iššveisti klozetą, kad nebūtų nemalonių kvapų ir asociacijų. Galima pasikabinti jums malonių paveikslėlių, raminančių nuotraukų. Susitvarkyti, atsinešti švarius naujus kvepiančius rankšluosčius. Taip pat reikėtų eiti ilsėtis nudirbus darbus, arba nenudirbus, bet griežtai pažadėjus sau apie juos negalvoti ir tiesiog paskirti sau valandą ar kitą laiko tarpą palaimai vonioje. Ant vonios kraštų galima uždegti žvakių, tik tą reikėtų daryti atsargiai, kad niekas niekur neužsidegtų, būtų jauku, gražu ir patogu. Kai kam geriau sekasi atsipalaidavo tyloje, kitiems patiks įsijungti raminančią muziką. Tik būkite atsargūs ir žiūrėkite, kad elektros instaliacija neturėtų jokio ryšio su drėgme.

Pripildyti vonią vandens ir priedų

Toliau seka vonios pripildymas malonių dalykų. Kadangi vonia atnaujinta, restauruota, ji tiesiog kviečia čia atsigulti ir išsimaudyti. Tad net ir paprastas pripiltas karštas vanduo jau suteiks jums gerą jausmą ir norą panirti į tą vandenį. Tam, kad malonumo būtų daugiau, pilkite putų skystį, taip pat įmeskite aromatinės Himalajų druskos, kuri jus pastiprins ir dar geriau atpalaiduos, kvepės bei bus labai sveika jūsų odai.

Medituoti valdant savo mintis – tai, kas jums belieka. Būkite vonioje prisimindami geriausius jums nutikusius dalykus ir žmones, kuriuos tikrai mylite, savo šeimą, giminę, draugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *