Ar ampulės nuo plaukų slinkimo ištikrųjų padeda?

Plaukų slinkimui įtakos turi itin daug priežasčių. Tam tikro pastarųjų kiekio netenkame kiekvienas – tačiau, kur yra ta riba, kada jau reikėtų susirūpinti? Vyrus dažniausiai neramina išretėjęs viršugalvis, o štai moteris gąsdina didesnis nei visuomet plaukų kiekis, iškritęs šukuojantis, miegant ar tiesiog būnant namuose. Pastarųjų slinkimą gali paskatinti tokie faktoriai, kaip hormonų disbalansas, intensyvus bei ilgalaikis stresas, prasta mityba. Taip pat reikėtų paminėti kai kurių vaistų vartojimą, specifines plaukų formavimo procedūras. Žinoma, egzistuoja ir daugiau priežasčių, o atrasti tą vienintelę kartais būna labai sudėtinga. Tačiau, apsisaugoti padės tinkama mityba, streso mažinimas, nereikalingų procedūrų vengimas. Taipogi, pagelbėti gali ir specialios ampulės nuo plaukų slinkimo. Visgi, jeigu pastebite, jog situacija darosi nebekontroliuojama – verčiau nieko nelaukite ir kreipkitės į specialistus.

Tinkama plaukų priežiūra

Tam, jog sumažintumėte galimą plaukų slinkimo pavojų, labai svarbu tinkamai pastaruosius prižiūrėti. Esminė taisyklė – su savo kūnu elkitės kuo švelniau. Nešukuokite itin šlapių plaukų, jei tik pavyksta, venkite formuojančių prietaisų, kurie tam pasitelkia karštį. Nepinkite pernelyg suveržtų kasų, nepamirškite plaudami galvą švelniai masažuoti skalpo. Be abejo, atkreipkite dėmesį į naudojamas plaukų priežiūros priemones. Galbūt prie problemų prisidėjo ir pastarosios? Venkite tokių produktų, kurie savo sudėtyje turi sulfatų, parabenų, įvairių cheminių medžiagų. Kita vertus, nepamirškite, jog tinkamai parinktos priemonės gali stipriai pagelbėti, todėl neatsisakykite skirtingų kaukių, kondicionierių ar aliejukų plaukams bei pravartu turėti ir ampules nuo plaukų slinkimo.

Gyvenimo būdo keitimas

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, plaukų slinkimą gali paskatinti ir netinkamas gyvenimo būdas. Populiariausiais veiksniais, greičiausiai reikėtų įvardinti prastą mitybą, rūkymą, itin intensyvų stresą. Be abejo, pastarojo ne visuomet įmanoma išvengti, tačiau, nenumokite į šį aspektą ranka – galbūt keliančio įtampą darbo keitimas bus vienintelis būdas, kaip galite susigrąžinti sveikus bei žvilgančius plaukus. Taipogi, įsitikinkite, jog suvartojate pakankamai kalorijų, gaunate užtektinai baltymų. Plaukų slinkimas dažnai pasireiškia intensyvios dietos besilaikantiems asmenims – todėl susirūpinkite savo mityba. Taip pat, geriausia būtų pamiršti apie rūkymą, kuris, be praplikimo sukelia kur kas daugiau pavojų.

Kreipkitės į specialistus

Jeigu esate įsitikinę, jog plaukus prižiūrite idealiai, iš esmės pakeitėte savo gyvenimo būdą, o vonios lentynėlės jau nusėtos šimtais skirtingų produktų – belieka kreiptis į specialistus. Kartais priežastys gali būti kur kas rimtesnės, todėl įprastų priemonių situacijai išspręsti nepakaks. Tokiu atveju, reikėtų kreiptis į gydytoją, kuris paskirs reikalingus tyrimus, atsižvelgs į vyraujančias ligas bei jų ypatumus. Esant be galo didelėms problemoms, specialistas gali paskirti specifines procedūras: injekcijas, mezoterapiją, gydymą lazeriu. Kita vertus, kartais pakanka paprasto masažo, ampulės nuo plaukų slinkimo ar tiesiog pakeisti naudojamus vaistus kitais. Bet kokiu atveju, jeigu matote, jog situacijos kontroliuoti nebegalite – skubėkite į gydytojo kabinetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *