Ar pigūs baldai gali būti kokybiški?

Ar pigūs baldai gali būti kokybiški? Dažnai mes vadovaujamės nusistovėjusiais stereotipais ir manome, kad žodis „pigus“ negali būti tolygus žodžiui „kokybiškas“. Vis dėl to, šiais laikais, kai yra įvairios šiuolaikinės technologijos, mes galime paneigti šį mitą. Pigūs baldai – gali būti kokybiški.

BaldaiKaip tai galima paaiškinti? Pirmiausia, reikia paminėti, kad pigus ir kokybiškas nereiškia, kad baldas gaminamas tik iš pigiausių medžiagų. Tai gali reikšti, kad baldai gaminami iš kokybiškų medžiagų, tačiau parduodamas pigiai. Kaip tai gali būti? Tai paprasta paaiškinti tokiu pavyzdžiu, kai dvi skirtingos baldus gaminančios įmonės pagamina kokybiškus baldus iš kokybiškų medžiagų. Tokių baldų savikaina – tokia pati ar skiriasi itin nedideliu skirtumu. Kas vyksta toliau su kaina? Ji – didėja, kai tik baldas išvežamas iš baldų gaminimo įmonės. Šie baldai gali atsidurti skirtingose baldų parduotuvėse. Tarkim, vieno gamintojo baldai atsiduria paprastame baldų salone. Čia galutinė baldų kaina apskaičiuojama didelė, nes pridedamas patalpų išlaikymas, darbuotojų atlyginimai ir kt. išlaidos. Antrojo baldų gamintojo baldai parduodami internetinėje baldų parduotuvėje. Baldų kaina čia daug mažesnė, nes nereikia įskaičiuoti patalpų mokesčių, darbuotojų atlyginimų ir t.t. Internetinės parduotuvės išlaikymas daug pigesnis, nei stacionarios. Taigi, ką mes turime? Turime tuos pačius kokybiškai gaminamus baldus, tik skirtingose parduotuvėse. Kaina taip pat labai ženkliai skiriasi. Taigi, kaip matome šis pavyzdys mums tik įrodo, kad tomis pačiomis kokybiškomis medžiagomis gaminami baldai gali būti arba pigūs, arba brangūs.

Kitas klausimas – ar verta taupyti ir įsigyti pigius baldus? O kodėl nesutaupyti? Kaip jau supratome, baldai gali būti gaminami iš tų pačių medžiagų, bet skirtis galutinė kaina. Kaip nesuklysti perkant ir surasti tinkamus baldus? Nepamirškite, kad pigūs baldai gali būti ne tik kokybiški, bet ir nekokybiški. Vieni baldai gaminami iš pigiausių ir prasčiausių medžiagų, o kiti iš kokybiškų. Tam, kad galėtume įsigyti pigius ir kokybiškus baldus turime rinktis parduotuvę, kuri būtų patikima. Taip pat reikia atidžiai perskaityti baldo aprašymą, kur rasite visą informaciją apie medžiagas, kurios buvo panaudotos jo gamybai. Jei perkate internetu, tai palyginti įvairių baldų medžiagas galima labai greitai.

Kaip jau supratote, galima rasti pigių ir kokybiškų baldų, tačiau galima rasti ir nekokybiškų tiek už mažą kainą, tiek ir už labai didelę. Kartais pirkėjai klaidinami, todėl turi būti labai atidūs pirkdami baldus tiek parduotuvėse, tiek ir internetu.

1 mintis apie “Ar pigūs baldai gali būti kokybiški?”

  1. Žinoma gali, ypač Lietuvoje. Čia dauguma iš verslo nori uždirbti kalnus pinigų jau pirmaisiais mėnesiais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *