Burnos higiena – nepamirškite laiku užsiregistruoti

Nuo pat vaikystės girdime, kaip yra svarbu rūpintis savo dantimis, ir šiuo gyvenimo etapu įgyti įgūdžiai turėtų būti nepamirštami viso gyvenimo laikotarpiu. Vis dėlto, net ir tinkamai prižiūrint dantis yra svarbu pakankamai dažnai planuoti vizitus pas odontologą: apsilankymo metu yra įvertinama dantų būklė, atliekama profesionali burnos higiena, o prireikus yra skiriamas kitas vizitas. Burnos higiena Klaipėdoje yra atliekama kone kiekvienoje klinikoje, todėl specialistų paieška neturėtų sukelti jokių nepatogumų. Jei burnos higiena bus atliekama pakankamai dažnai (bent kartą ar du kartus per metus), bus užkertamas kelias dantų gedimui ir kitų burnos problemų atsiradimui.

Neskausminga ir greitai atliekama procedūra

Skausmo baimė – tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl vizitai pas odontologą gali būti atidėliojami. Vis dėlto, galite būti užtikrinti, kad burnos higienos atlikimas nesudarys didelių problemų: ši procedūra tikrai nėra skausminga, be to, ji yra atliekama vos per 20-40 minučių. Jei paciento skausmo slenkstis yra labai žemas, higienistas gali pasiūlyti nuskausminimą – tokiu atveju procedūros eigoje bus galima išvengti nemalonių pojūčių. Vis dėlto, įprastai šią procedūrą nėra sudėtinga iškęsti net ir bijantiems lankytis pas odontologą, todėl tikrai nėra jokio reikalo nerimauti.

Daugiau informacijos rasite Klaipėdos O.C. svetainėje.

Dar baltesnė šypsena

Burnos higieną rekomenduojama atlikti prieš įvairias odontologines procedūras: dantų implantavimą, protezavimą, balinimą, ir t.t. Burnos higiena yra naudinga ne vien tik bendrai burnos sveikatai: po atliktos procedūros dantys tampa baltesni, todėl tai yra naudinga ir dėl estetinių priežasčių. Jei pacientas planuoja atlikti dantų balinimą, burnos higiena gali padėti pasiekti kur kas geresnių rezultatų – po šios procedūros dantys pašviesėja.

Pasirinkite tinkamą kliniką

Burnos higiena Klaipėdoje siūloma daugybėje odontologijos klinikų, tad visada yra galimybė pasirinkti tokią, kurios teikiamos paslaugos geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Pravartu atsižvelgti ne vien tik į šios procedūros kainą, bet taip pat ir į pacientų atsiliepimus, pasidomėti, ar klinika yra įsikūrusi pakankamai patogioje vietoje, įvertinti, ar klinikos darbo laikas jums yra palankus, ir t.t.

Šios odontologinės procedūros atlikimas neretai padeda užkirsti kelią įvairioms dantų ir dantenų problemoms, todėl apsilankymo pas higienistą nereikėtų atidėlioti. Burnos higiena Klaipėdoje gali būti atliekama jums patogiausiu laiku – tereikia pasirinkti tokią kliniką, kurios darbo valandos leistų paprasčiau susiplanuoti vizitą. Nepamirškite – burnos higienos kaina visada yra mažesnė už įvairių kitų odontologinių procedūrų, taigi, pasistenkite užkirsti kelią rimtų problemų atsiradimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *