Gėlių siuntimas internetu

Rožės, tulpės, lelijos ir daugybė kitų gėlių ne tik papuošia mūsų namus, biurus, pokylių sales ar viešąsias erdves. Jos puikiai tinka dovanoti ir nustebinti savo artimuosius, kolegas ar mylimuosius. Šiuo metu viskas taip paprasta, todėl siuskite gėles internetu ir negaiškite laiko keliaudami į prekybos centrą ar floristikos parduotuvę.

Gėlės internetuTikriausiai net nepastebėjote, kaip šiuolaikinės technologijos tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Perkame, parduodame, užsakome prekes ir paslaugas net neišeidami iš namų. Tai labai patogu, nes laiko kasdien lieka vis mažiau, o veiklos tik daugėja. Neatsilieka nuo šiuolaikinių technologijų ir floristikos sritis. Yra daug internetinių floristikos parduotuvių, kurios siūlo savo paslaugas. Kiekvienas norintis gali išsirinkti tinkamas gėlės, puokštes ar gėlių kompozicijas bei jas užsisakyti. Be to, galite užsakyti ir papildomas paslaugas, kuomet užsakymas bus pristatytas nurodytu adresu. Jūs nuotoliniu būdu pasveikinsite ar nustebinsite jums svarbius žmones. Atlikti užsakymą internetu dar niekada nebuvo taip paprasta. Tereikia išsirinkti gėles ir užpildyti užsakymo formą bei atlikti apmokėjimą. Sutartu laiku nurodytu adresu bus atvežtos gėlės ir įteiktos. Be to, galėsite rinktis tiek paprastą įteikimą, tiek ir, pavyzdžiui, muzikinį sveikinimą, kurio metu skambės pasirinkta muzika ar daina.

Kokia proga tinkama tokių paslaugų užsakymui? Vienareikšmiško atsakymo nėra, nes progų gali būti pačių įvairiausių nuo vaiko gimimo iki paaukštinimo darbe. Todėl bet kuria proga siuskite gėles internetu ir gaunantis jas bus maloniai nustebintas jūsų išradingumu. Tik atminkite, kad vykdant užsakymą reikia tiksliai nurodyti gavėjo kontaktinius duomenis, kitaip rizikuojama vėluoti su pristatymu, kol bus išsiaiškinta, kaip rasti gavėją. Siunčiant gėles galima išlikti anonimu, tai reiškia, kad galima jas įteikti nenurodant siuntėjo. Prie gėlių bus pridėtas sveikinimas ar užuomina. Tai puiki romantikos išraiška, kuri patinka daugeliui dailiosios lyties atstovių. Siunčiant artimiesiems ar kolegoms žinoma, kad reikės nurodyti, kas siunčia. Nebent norite padaryti tikrą staigmeną. Kaip matome gėlių įteikimo paslaugos yra įvairiapusiškos. Galime jas dovanoti įvairiais būdais bei įvairioms progoms. Galimybių yra tikrai labai daug.

Visiems, kurie nori be rūpesčių ir greitai surasti tinkamą dovaną artimam ir mylimam žmogui dabar yra puikios galimybės – siuskite gėles internetu ir sutaupysite laiką bei pinigus. Tai labai paprastas ir patogus būdas net ir esant kitoje šalyje nepamiršti apie įvairias progas. Parodykite dėmesį ir jums bus atsidėkota tuo pačiu.

1 mintis apie “Gėlių siuntimas internetu”

  1. Internetinė prekyba plečiasi įvairiose srityse. Džiugu, kad ir gėles galima įsigyti tokiu būdu. Juk ne visuomet turime laiko pasveikinti asmeniškai, ypač gyvenant kitame mieste. Na, ir šiaip staigmeną tokią suorganizuoti yra tikrai smagu, kaip ir gauti. Tas jauduliukas kai atneša gėlių nepažystamas žmogus, pasako kažką mielo ir išlaiko intrigą nuo ko tas dėmesys, yra tikrai vertas kiekvieno sumokėto cento

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *