Kaip pakuojamos gėlės

Gėlių pakavimas gali būti tikrai įvairus. Štai https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-kaune jums gėles pristatys taip, kaip norėsite: dėžutėse, įsuktas į popierius, celofaną ar su specialiomis dekoracijomis. Kiekvienas floristikos salonas deda pastangas ne tik atrinkdami geriausias gėles, bet ir skirdami dėmesio jų pakavimui.

Pristatant į namus vežamos su vazomis

Paveikslas su gėlėmisPirmiausia, jeigu vyksta geliu pristatymas Panevezys ar į kitas vietas, tuomet gėlės yra pristatomos su vazomis. Jos atnešamos jau be vazos, tačiau kelionės metu siekiama išlaikyti jas maksimaliai gyvybingas, taigi, pamerktas į specialius vandens rezervuarus. Tai gal nebus dailios vazos, kurias dedate pas save namuose ant stalo ar palangės per šventes, bet visgi tai bus vazos, kurios leist užtikrinti, kad gėlės būtų tikrai šviežios. Tad įsivaizduokite, kas nutiktų, jeigu gėlių furgonas patektų į avariją: taip smagu nebūtų, nes išsilietų ir vanduo, ir gėlės į šalis kabinoje išlakstytų.

Perkant pakuojamos į celofaną

Jeigu perkate salone, galite iškart prašyti, kaip norite, kad būtų supakuotos. Vienas iš pakavimo būdų, kuris vis dar yra populiarus, tai pakavimas į skaidžią plastiko plėvelę. Tai patogu, nes tai labai pigi pakavimo medžiaga. Be to, šis plastikas apsaugoja nuo drėgmės patekimo į išorę – visi lašeliai nuvarvės puokštės viduje, o ne persismelks į išorę. Tačiau plastikas yra vis labiau kritikuojamas dėl žalos gamtai – jis gamtoje yra šimtus metų, kol iš jo nieko nelieka. O iki tol jis patenka į vandenį, upes, galiausiai vandenynus, užteršia mūsų gamtą.

Pakuojamos į popierių ir ekologiškas medžiagas

Taip pat kitas variantas, kaip gali būti pakuojamos gėlės – į popierių. Baltą arba rudą, tai standartinis pakavimo būdas. Taip supakuotos gėlės atrodo natūraliai. Aišku, lyginant su skaidria plėvele, pastarosios atveju, per plastiką matosi pačios gėlės, todėl galima jomis džiaugtis ir neišpakavus. O štai popierių reikia išpakuoti. Tačiau čia yra ir nuostabos efektas – nematai, nežinai, kas viduje. Įdomu sužinoti.

Pakuojamos su papildomomis dekoracijom pagal poreikį

Taip pat pakuoti tenka ir su specialiomis dekoracijomis, priedais. Tai daroma siekiant sustiprinti kažkokį efektą. Dažniausiai tai teminiai papuošimai: kalėdiniai, Valentino dienos, velykiniai ir kitokie. Taip pat gali būti priprakuojamos ir tam tikros dovanos, kurios lengvai nusiima, tačiau smagu tiesiog jas matyti vienoje vietoje. Taigi, dovanų pakavimas yra smagus procesas, kaip ir gėlių pakavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *