Tinkamas makiažo pagrindas daro stebuklus

MakiažasVisažistai visuomet dalina patarimus apie tobulą makiažą ir jo atlikimo metodus. Joks makiažas nebus idealus, jei nepaisysite kai kurių taisyklių. Dažnai sakoma – pasirinkite patinkantį makiažo pagrindą ir jūs atrodysite tobulai, tačiau jeigu nesate baigusi makiažo kursų šis pasakymas mažai ką reiškia.

Žodis „tinkamas“ šiuo atveju reiškia, kad reikia, visų pirma, kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Rinkitės ne pigiausią, o tą, kurio gamintojas užtikrina kokybę. Sekantis žingsnis – pasirinkti tokį makiažo pagrindą, kuris tinka odos tipui. Oda gali būti sausa, jautri, riebi, mišri ir normali. Apsilankius pas kosmetologę sužinosite, kuriam tipui priklauso jūsų oda. Tuomet priemones pasirinksite tik tokias, kurios idealiai pritaikytos jums. Dažnai klausiama, kodėl tai taip svarbu? Tik pagalvokite, jei, pavyzdžiui, ant riebios odos tepsite tas priemones, kurios skirtos jautriai odai, tai labai greitai pastebėsite užsikimšusias odos poras ar paraudimus, nes tai apsunkins ir taip specialios priežiūros reikalaujančios odos būklę bei priežiūrą.

Šiuo metu galima rasti makiažo pagrindus, kurie tepami specialiomis kempinėlėmis, šepetėliu ar paprasčiausiai rankų pirštų galiukais. Šiuo atveju patarimų nėra daug, nes reikia rinktis tokį būdą, kuris jums labiausiai patinka. Be to, dažnai patariama prieš tepant makiažo pagrindą sudrėkinti odą, ypatingai, jei ji sausa. Atidžiai apžiūrėkite kiekvieną odos lopinėlį, jei yra tokių defektų, kuriuos norite maskuoti, tai turite naudoti tinkančias maskavimo priemones. Odą, kuri linkusi riebaluotis galima padengti biria pudra dar prieš pagrindo naudojimą. Kitais atvejais galima ją naudoti po to. Dabar pasirinkite patinkantį makiažo pagrindą ir tolygiai padenkite visą reikiamą odos plotą.

Atskiros temos vertos spalvos. Makiažo pagrindas turi atitikti esamą odos spalvą. Pamačius tokį neverta skubėti jį dėti į pirkinių krepšelį. Visuomet reikia jį išbandyti prie tinkamo apšvietimo. Idealus bus tas, kuris po kelių minučių nuo užtepimo susilies su jūsų kaklo oda. Jei atspalvis beveik panašus į natūralią odos spalvą, tai jis taip pat yra tinkamas jums. Pasirinkti tinkamą padeda ir konsultantės, todėl nebijokite prašyti jų pagalbos renkantis šią priemonę.

Tam, kad makiažas atrodytų gaivus ir ilgai išliktų nepakitęs reikia rinktis visas makiažui skirtas priemones ne tik pagal tinkamą odos tipą ar spalvas, bet ir pagal savybes. Vieni labiau maskuoja, kiti teikia spindinčios odos įvaizdį, o treti sukurs natūraliai sveikos odos vaizdą. Viskas priklauso nuo esamos situacijos ir to, kaip jūs norite atrodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *