Kada žmonos rengia savo vyrus?

Kelnės vyramsNors vyro spintoje tik kelios vienodos vyriškos kelnės, keli megztiniai, kuriuos jis turi jau 15 metų, trisdešimt marškinėlių ir šimtas kojinių – žmonos dažnai mėgsta pareguliuoti, kaip vyrui reikia rengtis. Kada ir kodėl jos tą daro?

Kai nepasitiki vyrų skoniu

Galima spėti, kad vyras ir pats žino, kurios vyriškos kelnės jam tinka, tačiau moterys dažnai nepasitiki jų skoniu ir tiki, kad vyrai, nors galbūt ir apsirengs pakankamai šiltai ar patogiai, tačiau neatrodys gražiai. Arba – nederės prie jų pačių įvaizdžio. Moterys kartais tuomet vartoja "darys man gėdą", nors galbūt tai nėra gėda – tai tik savo pačios lūkesčių ir įsivaizdavimų neatitikimas. Štai keletas situacijų, kuomet moterys mėgsta griežtai arba bent rekomenduojančiai patarti, kaip vyrui derėtų rengtis, ar kokius rūbus pasiimti.

Kai keliauja į savo giminės susitikimą

Turbūt svarbiausia vieta, į kurią moteris nori nusivesti gražiausiai papuoštą vyrą. Nes galbūt pati jaudinasi, kad giminės pagalvos kažką negero, kad manys, jog kažkas yra ne taip, kaip turėtų būti, kad nusivils tavo pasirinkimu. Nors iš tiesų moteris galbūt nervinasi net ir gražiai jį aprengus, nes būtent giminės bus tie, kurie visuomet turės daugiausiai kritikos ir gal kartais neadekvačios ar prieštaraujančios sau pačiai. Galiausiai, ji galbūt pasąmonėje žino, kad vis tiek giminei niekas neįtiks. Bet bent pabando.

Kai keliauja kažkur su savo draugais

Taip pat žmona gali norėtų mestelėti vyrui pastabų, kad vyras gražiau apsirengtų, jeigu keliaujama kažkur su draugais. Čia nebėra to jaudulio, kad kažkas bus ne taip, tiesiog norisi, kad viskas derėtų ir būtų gražu.

Kai keliauja į romantišką vakarą, pasimatymą

Tai turbūt vienintelis atvejis, kuomet moteris nori vyro aprangą parinkti ne dėl kitų, o dėl savęs – kad pačiai būtų gražiau.

Kada vyras gali rengtis, kaip nori

Tačiau moterys vienareikšmiškai pritaria, kad joms viskas gerai, kaip vyras vaikšto apsirengęs namuose. Kaip jis atrodo, kada susitinkama su jo draugais. Gal net jos specialiai nieko jam dėl rūbų nesako, jeigu planuojamas susitikimas būtent su jo draugais. Nes jeigu jie pastebėtų, kad žmona pakeitė jo rengimosi stilių, sakytų "sutvarkė, parišo, laiko po padu", o tai yra tam tikra ne garbė. Tad moterys verčiau tai slėps, ir vyrą sutvarkys bei jam dėl rengimosi stiliaus vadovaus tik tuomet, kai keliaujama į kitokią aplinką.

1 mintis apie “Kada žmonos rengia savo vyrus?”

  1. Aš manau, kad nei mergina, nei vaikinas neturėtų nurodinėti kaip vienas kitam rengtis, tačiau malonu vien žinoti, kad gražiai atrodai vienas kitam. Aš savo vaikinui visada pasakau, kai gražiai apsirengia, o kai kažkas nepatinka paklausiu, ar gal nenorėtų persirengti. Man atrodo, kad yra normalu, kad tiek vienas, tiek kitas nori kad antra pusė atrodytų gražiai. https://www.lagaminaivisiems.lt/lt/vyriskos-rankines-per-peti/naturalios-odos-vyriskos-rankines-per-peti.html Nupirkau draugui rankinę, iš pradžių nenorėjo nešiot, dabar džiaugiasi, kaip patogu ir kaip gražu.Tai čia irgi, ne visada gali žinoti, kad kažkas patinka, kol nepabandai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *