Kaip išlaikyti sveikus ir gražius dantis?

Natūralu, kad daugeliui žmonių norisi, kad iki senatvės burnoje būtų tik nuosavi dantys. Ir tai tikrai yra įmanoma. Tik reikia nuolat jiems skirti dėmesio. Kai kurie žmonės tikisi geriausio, tačiau visiškai nededa pastangų, kad pavyktų džiaugtis nuostabia ir plačia šypsena.

Žinoma, reikalinga ne tik burnos higiena namuose, tačiau ir pas specialistus. Galiausiai, yra ir kelios kitos smulkmenos, kurios leis Jums nepergyventi dėl dantų gedimo. Jas ir aptarsime žemiau.

● Gera dantų pasta. Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti pastai, kurie kasdien naudojama. Tai leis būti tikru, kad ne tik sėkmingai bus pašalintos apnašos, tačiau taip pat ir nebus pažeistas ėduonis. Tam tikrai reikia skirti daug dėmesio bei atsakingai rinktis ir geriausia visada tartis su medikais.

● Burnos skalavimo skystis. Taip pat reikia kasdien naudoti burnos skalavimo skystį, kuris garantuoja, kad apnašos bus nuvalomos net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Naudokite augalinį, kadangi jis yra natūraliausias ir dažnai vienas efektyviausių.

● Profesionali burnos higiena. Burnos higiena pas specialistus turi būti padaroma bent jau kartą kas šešis mėnesius. Tai yra optimalus laiko tarpas, kuris leis būti ramiu, kad pavyks tinkamai palaikyti savo burnos būklę. Rinkitės klinikas, kurios siūlo geriausias paslaugas.

● Daugiau vandens. Kasdien reikia gerti vandenį, kuris taip pat pašalina maisto likučius nuo dantų. Taigi, ne veltui sakoma, kad žmogus, kuris kelia daug vandens, gali būti ramus, kad burnos ertmės bus švari.

● Mažiau dažiklių. Vartokite tokius maisto produktus bei gėrimus, kuriuose yra kuo mažiau dažiklių. Tai yra garantija, kad Jūsų dantys visada liks šviesūs. Tiesa, higiena taip pat juos šiek tiek balina.

● Rūkymo žala. Nepamirškite, kad rūkymas ne tik kenkia dantų spalvai, tačiau taip pat ir apskritai blogina situaciją. Jeigu norite, kad Jūsų dantys gestų kuo rečiau – svarbu, kad gyvenime kuo mažiau būtų blogų įpročių.

● Kokių vitaminų reikia dantims? Galiausiai, visada siūlome pasitarti su savo odontologu dėl labiausiai Jūsų kūnui ir būtent dantims reikalingų vitaminų. Juos gerti – tikrai labai apsimoka.

Šypsokitės plačiai, būkite gražūs, laimingi ir sveiki. Tereikia sau kasdien skirti dėmesio. O kai tai tampa įprasta dienos rutina, esame tikri, kad tai tikrai nereikalaus iš jūsų jokių pastangų.

Profesionali burnos higiena Klaipėdos OC

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *