Kaip pirkti naudotą automobilio variklį?

Lietuvoje daugelis vairuotojų perka naudotus automobilius arba naudotas jų dalis, todėl tampa aktualu, kaip išsirinkti tinkamą. Labai paklausūs yra naudoti automobilių varikliai. Juk neveltui sakoma, kad automobilio širdis yra būtent variklis ir norint, kad transporto priemonė važiuotų, reikia, kad ši dalis veiktų nepriekaištingai. Į ką atkreipti dėmesį, kai reikia išsirinkti naudotą variklį?

Naudoti automobiliaiŽinoma, kad geriausia, kai perkant galima gauti visą informaciją apie apsilankymus automobilių servisuose bei sužinoti, kas buvo atliekama. Tuomet nelieka jokių abejonių, nes tiksliai žinoma, kas buvo daroma, ar buvo variklio gedimų ir pan. Taip pat reikėtų išsiaiškinti kokiu laiko intervalu buvo keičiama variklio alyva. Turėtumėte suabejoti variklio gera būkle, jei alyva nebuvo keičiama taip kaip priklauso. Tokio variklio geriau nepirkti, nes jis gali sugesti dėl paprasčiausios priežasties – netinkamos priežiūros. Atminkite, kad automobilių varikliai turi būti tinkamai prižiūrimi.

Kai jau žinote apie tokius paprastus būdus kaip patikrinti, metas pereiti prie sekančio patarimo. Jums reikia iš išorės atidžiai apžiūrėti variklį. Tikriausiai jis bus švarus t.y. nuplautas. Jums reikia ieškoti ar yra nesandarios vietos, ar ne. Tai galima padaryti atidžiai apžiūrint visą variklį. Gerai būtų ne tik patikrinti ar kokios nors vietos nepraleidžia tepalų, bet ir palįsti po automobiliu bei pažiūrėti ar nėra pratekėjimo požymių. Tikrindami variklį turėtumėte įsitikinti, kad apatinė jo dalis ir transmisija – sausos ir nėra jokių požymių, kad kažkas prateka. Žinoma, atidžiai apžiūrėkite ir vietą, kurioje stovi automobilis. Patikrinkite ar ant žemės nėra tepalų dėmių. Viskas tampa paprasčiau, kai variklis parduodamas jau išardytas t.y. esantis ne automobilyje. Tuomet apžiūra paprastesnė.

Svarbu suprasti, kad naudoti automobilių varikliai ir yra naudoti. Jums gali pasisekti įsigyti gerą variklį, tačiau gali ir nepasisekti. Norint įsigyti naudotą variklį reikėtų patikrinti jį dar kitu būdu. Užveskite automobilį ir pažiūrėkite kokia situacija su išmetamaisiais dūmais. Melsvos spalvos dūmas praneša apie variklio galimas problemas. Per šalčius galimi juodi dūmai, o paprastai turėtų būti šviesios spalvos dūmai.

Kaip matome reikia įvertinti ne vieną ir ne du kriterijus. Visi automobilių varikliai skirstomi į naujus ir naudotus. Pastarieji mūsų šalyje perkami labai dažnai. Jei abejojate dėl tokio pirkinio iš kito automobilio savininko, tai galite rasti įmones, kurios užsiima naudotų variklių pardavimu. Tai būtų paprastesnis pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *