Kiek kainuoja geri kvepalai vyrams?

Geros kokybės kvepalai turi savo kainą, tačiau svarbu suprasti, kad ne visada ta kaina verta pinigų, kurie investuojami. Paprasčiausiai kartais tenka mokėti už prekinius vardus, kurie labai daug investuoja į reklamą, tačiau realiai nei patys kvepalai ilgai laikosi, nei jų aromatas yra ypatingas.

Juk kvepalai vyrams- tokie skirtingi. Tad kinta ir jų kaina. O kad pasirinkimas būtų greitesnis – pateiksime kelis patarimus, kurie padės suprasti – kiek verta mokėti už kvepalus.

Kaina lemia kokybę

KvepalaiNors galima ginčytis, ar visada kaina lemia kokybę, tačiau kvepalai yra ta sfera, kur dažniausiai ši taisyklė atitinka. Paprasčiausiai geros kokybės kvepalams pagaminti reikalingi labai įmantrūs ingredientai, kurie kainuoja. Natūralu, kad reikia už juos mokėti. O kur dar viskas kūrybos procesas, kuris taip pat reikalauja laiko.

Tualetinis vanduo ar kvepalai?

Taip pat reikia suprasti, kad kvepalai vyrams dažniausiai laikosi ant žmogaus kūno bent jau iki tol, kol jis nusiprausia. O ant drabužių – dar ilgiau. Tačiau šiuo atveju svarbiausia nepamiršti, kad kartais bandydami sutaupyti vyrai perka ne kvepalus, tačiau tualetinį vandenį, kuris dažniausiai laba laikinas, tad net ir maža investicija paprasčiausiai neatsiperka. Siūlome geriau sumokėti daugiau, tačiau džiaugtis kvepalais, kurių mažas bonkutė – tikras malonumas visai dienai ir net kelioms.

Pigūs, kiniški padirbiniai

Taip pat dažniausiai net kelis kartus pigiau kainuoja kiniški padirbiniai. Vizualiai buteliukas gali būti labai panašus, tačiau tai, kad kaina yra kelis kartus mažesnė – geriausias įrodymas, kad patys kvepalai tikrai nebus geros kokybės. Dažniausiai ne tik trumpai laikosi, tačiau ir pats aromatas yra netikęs, ne toks, ko buvo tikimasi. Tokie kvepalai net nėra verti kvepalų vardo, tad neverta į juos investuoti net ir mažai, kadangi tokia investicija paprasčiausiai neatsiperka, o kvepalai – nepuošia.

Kvepalai vyrams yra labai įvairūs, tad svarbiausia yra neskubėti rinktis. Juk tai aromatas, kuris gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, gali Jums padėti puikiai atrodyti net ir tokiu atveju, kai vilkite paprastus drabužius. Tokie tie kvepalai. Jie kuria stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *