Kvepalų natos: kvapai dienos eigoje keičiasi

KvepalaiKvepalai yra daugelio žmonių kasdienybė, todėl nieko keisto, jog pabaigus vieną buteliuką kvepalų, norisi pirkti kitą. Vieni atranda tobulą kvapą, kurio gali nesinorėti keisti kelis metus ar visą gyvenimą, o kiti mėgsta juos keisti vos tik sunaudoja. Nauji kvapai atneša naujų emocijų, todėl galima džiaugtis net pagerėjusia nuotaika. Kadangi prie kvapų nesunku prisirišti ar juos susieti su kokiomis nors patirtimis, jie gali būti net labai svarbūs. Besirenkant kvepalus dažnai daroma viena didelė klaida – jie pasirenkami pagal tai kaip jie kvepia tik ką su jais pasikvepinus. Deja, kvepalai moterims ir vyrams susideda iš daug mažų detalių, ne tik iš to kvapo, kuris užuodžiamas po pirmo purkštelėjimo. Kvepalai įprastai būna iš trijų natų, o kiekviena nata gali būti praturtinta keliais kvapniaisiais ingredientais, kurie ir užtikrina kvepalų tobulumą. Ką verta žinoti apie natas?

Daugelis gali sutikti, jog kvepalai vyrams dažnai būna gaivesni, sunkesni, primenantys medienos, ambros, vanilės kvapus, o štai moteriški kvepalai primena vaisius, gėles. Nors galima rasti labai įvairių kvepalų variantų, tačiau su šiais kvapais skirtingi kvepalai siejami dėl jų natų. Jei natose gausu įvairiausių gėlių, citrusų, tuomet ir kvepalai primins gaivą, jaunatviškumą, moteriškumą.

Kvepalų natos – viršutinė, vidurinė ir bazinė būna skirtingos. Pirmoji nata išsisklaido per pirmąjį pusvalandį, antroji nata išlieka apie porą valandų, o bazinė nata džiugina likusį kvepėjimo laiką. Taigi, kvepalus geriausia rinktis domintis natomis arba pabandžius jais pasikvėpinus pavaikščioti visą dieną. Tuomet pasirinkimas bus geriausias. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Pagrindine nata laikoma būtent bazinė, kuri sukuria pagrindą kitoms natoms. Kadangi kiekvienas kvapas maišomas tarpusavyje sukuria skirtingus aromatus, verta suprasti, jog tie patys kvepalai gali skirtingai kvepėti ant skirtingų žmonių odos. Kvepalai dažnai pasirenkami ir pagal charakterį, asmenybę bei emocijas, todėl vieni aromatai gali labiau tikti vienam žmogui, kiti – kitam. Gaivūs kvapai gali suteikti energijos, intensyvesni rytietiški kvapai tinka jausmingiems žmonėms, o gėlių kvapai suteiks moteriškumo. Medienos kvapai labai tinka vyrų tvirtumui pabrėžti, todėl visuomet svarbu atkreipti į kvepaluose esančius ingredientus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *