Kodėl kai kurios klinikos mano, kad yra geresnės?

Lietuvoje tiek ir užsienio šalyse yra klinikų ar privačių kabinetų odontologų, kurie galvoja, kad jų paslaugos yra geresnės todėl, kaina pas juos tos pačios procedūros skiriasi ir kelis kartus. Kaip pavyzdį paėmus dantų implantavimo kainos tame pačiame mieste, tik skirtingose klinikose gali skirtis net kelis kartus? Kodėl tie, kurie dirba naujose klinikose kainą kelia gerokai aukščiau nei visi kiti. Į tai vienareikšmiško atsakymo nėra, tačiau pabandykime panagrinėti ir suprasti kas tai gali lemti.

Naujai pastatyta klinika, kurioje dirba galbūt 10 žmonių, į dantų implantavimo kainą suveda ir tai kiek kainuoja išlaikyti visus darbuotojus, kiek kainavo naujo pastato pastatymas, taip pat ir visi nauji aparatai skirti būtent šiai procedūrai. O klinika, kuri egzistuoja jau daugiau nei 20 metų, turi kelis darbuotojus, visą reikiamą aparatūra tiesiog pinigus skaičiuoja už padarytą darbą ir daugiau į tą kainą nieko neįskaičiuoja. Daugelis žmonių nusprendžia dantų implantavimą atlikti naujoje gražioje klinikoje, galvodami apie tai, kad sena klinika imanti mažesnę kainą nepadaro darbo kokybiškai, nesupranta ir nežino, kad kaina, kurią moką naujoje klinikose labai maža dalis sumokama už patį danties implantavimą, o didžioji dalis kainos yra gražios patalpos, ar darbuotojų išlaikymas.

Užsienio patirtis

Vis daugiau kalbama apie tai, kad dauguma žmonių keliauja į užsienį, į tam tikras šalis atlikti tam tikrų procedūrų susijusių su odontologais? Kodėl taip yra? Atkreipiant dėmesį į tai, kad danties implantavimo kaina Lietuvoje kainuoja vieną tūkstantį eurų, o užsienyje tik keturis šimtus eurų, galima drąsiai teigti, kad kartu su kelione žmogui tikrai pigiau dantis susitvarkyti užsienyje. Kai kurie net tuo pačiu už tai ką sutaupė nesitvarkydami dantų Lietuvoje leidžia sau kartu ir paatostogauti. Taigi kaip sakoma nušauna zuikį du kartus.

Tai užsienis ar Lietuva?

Ką rinktis žmogui nežinančiam, ką daryti ir kur tvarkytis savo dantis.Kaip ir visada geriausia pirma sužinoti kitų žmonių atsiliepimus, galbūt artimoje aplinkoje yra žmogus, kuriam teko procedūrą atlikti užsienyje, paprašykite juo nuomonės, sužinokite kokia danties implantavimo kaina jie sumokėjo, kiek planuodami Lietuvoje sumokėsite jūs? Ir tuomet atsakymas taps aiškus. Apsvarstykite ir tai ar norite rizikuoti važiuoti į užsienį tam kad susitvarkyti dantis, o jei kiltų kokių komplikacijų ar kas Lietuvoje iš esančių odontologų imtų ir padėtų spręsti jums iškilusias bėdas ir už kokią kainą tai padarytų.

Protezavimas-implantavimas.lt kainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *