5 populiariausi Turkijos kurortai: kurį pasirinkti?

Turkija – tai nuostabių kontrastų šalis, kuri jau labai ilgą laiką yra viena iš populiariausių atostogų krypčių. Įspūdinga gamta, aukšto lygio aptarnavimas, pramogų gausa vilioja turistus iš visų pasaulio šalių. Norite atostogas praleisti Turkijoje, tačiau nežinote, kurį kurortą pasirinkti? Šiame straipsnyje aptarsime vienus iš populiariausių kurortų ir patarsime, kurį bene geriausia rinktis.

1. Alanija

TurkijaŠiame regione galima rasti puikių paplūdimių, apdovanotų Mėlynosios vėliavos apdovanojimais. Vienas tokių – Kleopatros paplūdimys. Alanijos regione maudynių sezonas – bene ilgiausias. Maudytis galima nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. Be to, atvykę čia turistai gali grožėtis didingomis kalnų pilimis, nuostabiomis senamiesčio gatvelėmis. Čia taip pat yra daug nebrangių viešbučių, todėl jeigu ieškote pigiausios kelionės į Turkiją, šis regionas – vienas geriausių pasirinkimų.

2. Antalija

Antalija, dar vadinama Turkijos Rivjera, – vienas gražiausių Turkijos kurortų. Antalijos pakrantė driekiasi net 200 kilometrų ir yra pripažinta viena iš ekologiškai švariausių vietų. Čia maudymosi sezonas taip pat yra labai ilgas: nuo gegužės iki lapkričio mėnesio. Antalija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori susipažinti su povandeniniu pasauliu.

3. Kemeras

Kemeras – itin žalias, Tauro kalnų papėdėje įsikūręs gražus ir jaukus miestelis. Šis regionas gali didžiuotis itin skadriu ir žydru vandeniu. Kemerą dažnai renkasi burlaivių, jachtų, įvairių vandens sporto pramogų mėgėjai ir profesionalai. Šiame kurorte galima apsistoti moderniuose viešbučiuose tiek ant jūros kranto, tiek toliau nuo Kemero išsidėsčiusiuose viešbučiuose.

4. Bodrumas

Bodrumas – tai nesibaigiančių vakarėlių miestas ir vandens sporto centras. Čia galite rasti rekordinį barų ir naktinių klubų skaičių viename kvadratiniame kilometre. Dėl to tai puiki vieta aktyvių ir naktinių pramogų ištroškusiems turistams. Žinoma, šiek tiek už Bodrumo galima rasti vaizdingas pakrantes, skirtas ramiam poilsiui su mylimuoju ar šeima.

5. Sidė

Šis kurortas yra nedidelis ir įsikūręs gana lygioje pakrantėje. Sidės miestelio gyvenimas sukasi lėtu ritmu, todėl tai puikus pasirinkimas ramybės ieškantiems poilsiautojams. Sidėje galima išvysti daugybę istorinių paminklų, pvz., imperatoriaus Vespasijano skulptūrą, Fortūnos šventyklą, amfiteatrą, fontaną, nekropolį, romėnų pirtis ir pan.

Taigi, kiekvienas iš aukščiau išvardintų kurortų yra unikalus ir gali nustebinti įspūdingais vaizdais. Be šių regionų, taip pat galima apsistoti Marmaryje, dar kitaip vadinamame Turkijos Ibizoje, nes jame vyksta audringas naktinis gyvenimas. Rinkdamiesi Turkijos regioną, įsivertinkite, kokie Jūsų prioritetai ir poreikiai. Taip pat atsižvelkite ir į kartu keliaujančių žmonių poreikius. Skyrę pakankamai laiko, galėsite smagiai kurti nuostabius prisiminimus su artimaisiais ir mėgautis laiku kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *