Kokie mikrorajonai Vilniuje sulaukia daugiausia dėmesio?

Gyvenimas Vilniuje daugeliui žmonių atrodo kaip svajonė. Juk tai miestas, kur nekilnojamoji rinka yra labiausiai išvystyta ir tuo pačiu vertinamos labai plačios karjeros galimybės, kurios veda link didesnių algų ir galiausiai galimybės įsigyti tuos savo svajonių namus.

Tiesa, naujas būstas Vilniuje traukia naujakurius, kurie stengiasi rasti visapusiškai poreikius tenkinantį NT. Tikrai ne visi rajonai verti dėmesio ir tuo pačiu ne visi jo sulaukia. Juk svarbiausia yra geras išvystymas ir tuo pačiu saugumas.

Norisi gyventi arčiau centro?

Naujas būstas VilniujePeržiūrėjus nekilnojamojo turto rinką galima pamatyti, kad nauji būstai Vilniuje dažniausiai statomi labai skirtingose vietose. Tai rodo, kad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai patinka. Pavyzdžiui, šiuo metu gana dažnai reikalingi ir tuo pačiu labai vertinami yra butai greta miesto centro, kurie padeda kur kas paprasčiau gyventi šurmulyje ir tuo pačiu po ranka turėti viską, o reikia. Tokie žmonės dažniausiai neturi net automobilio, kadangi viskas pasiekiama ranka ir dažniausiai tai padeda sutaupyti daug laiko.

Gyvenimas užmiesčiuose – nuosavuose namuose?

Tiesa, tikrai ne visi nori gyventi miesto centruose, kur dažniausiai yra pats didžiausias aktyvumas. Kai kurie renkasi kur kas pasyvesni gyvenimą. Tam puikiai tinka užmiestis. Tačiau galima pastebėti, kad tokiu atveju dažniausiai perkam gyvenamieji namai, o ne butai. Natūralu, kad tokiu atveju reikalingos kur kas didesnės investicijos, tad tai ir galimybė, kuri tinkama ne kiekvienam.

Miegamieji rajonai – auga labiausiai

Naujas būstas Vilniuje, pagal rodiklius, dažniausiai perkamas miegamuosiuose rajonuose. Kodėl? Kadangi kainos patrauklios, o tuo pačiu tokios vietos dažniausiai puikiai išvystytos, tad atitinka labai skirtingų žmonių poreikius. Nuo tokių, kurie dažniausiai renkasi daugiabučius labiausiai tinkamus gyvenimui su šeimomis, iki tokių, kuriems reikalingi nedideli, tačiau erdvūs kotedžai, kurie pritaikyti šiuolaikinio, aktyvaus žmogaus poreikiams. Jų kainos – patrauklios ir prieinamos daugeliui.

Svarbiausia rasti tokius namus, kurie būtent Jums kelia pačias geriausias emocijas. Ir jeigu gyvenimas nepopuliariame rajone Jums atrodo geriausias – tokiu atveju šį variantą ir siūlome rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *