Kaip puoselėti kūno odą?

Šiurkšti oda nepuošia nei veido, nei kūno, todėl labai svarbu skirti sau atitinkamą dėmesį, kuris padės užtikrinti gražią ir švelnią odą. Daugelis moterų ir vyrų yra įpratę dėmesio skirti tik veido odai, nes ji yra labiausiai pastebima, jautresnė, todėl greičiau pasimato ir odos sausumas, ir raukšlelės bei panašūs dalykai. Skirti dėmesio reikia ir kūnui, ypač jei pastebite, jog oda dažnai sausėja, niežti, tampa šiukštesnė ir nebe tokia maloni lietimui. Norisi švelnumu mėgautis visus metus, bet kuriuo sezonu, todėl labai svarbu naudoti priemones, kurios drėkina odą. Taip pat padėti gali kelių įpročių pakeitimas. Rūpinantis kūno oda ilgiau galima džiaugtis jos stangrumu, elastingumu, sveiku spindesiu ir glotnumu. Taigi, nepamirškite prižiūrėti ne tik veido, bet ir kūno – juk oda turi būti puoselėjama visur.

Kūno kremaiKūno kremai yra savaime suprantamas būdas atgaivinti odą, tačiau reikia nepamiršti, jog oda kartais sausėja nuo kai kurių įpročių. Labai rekomenduojama nesimaudyti itin karštoje vonioje ir nesinaudoti itin karštu dušu. Reikėtų pagalvoti apie tai, jog vėsesnis vanduo daug geriau veikia oda. Karštas vanduo gali pakenkti natūraliam odos apsauginiam sluoksniui, dėl to oda tampa dar sausesnė. Rekomenduojama vandens temperatūra mažinti arba bent jau sutrumpinti pasibuvimą karštame vandenyje.

Odos sausinimas po maudynių irgi būna dažnai ne toks, kokį reikėtų propaguoti. Daugelis greitai ir stipriai su rankšluosčiu nusitrina odą, norėdami kuo greičiau sugerti visą drėgme ir apsirengti drabužius. Deja, toks odos valymo būdas yra prastas, nes ir vėl pažeidžiamas jos viršutinis sluoksnis. Daug geriau švelniais judesiais apsivalyti, rankšluosčiu glostant odą. Tuomet kai kūnas būna dar šiek tiek drėgnas, padės kūno kremai, kurie dar greičiau ant tokios odos susigeria nei ant sausos. Jei oda tikrai labai sausa ir jau ilgą laiką kovojate su jos šiurkštumu, niežuliu – naudokite intensyviai drėkinančius kūno kremus. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Jie padės greičiau atstatyti drėgmės balansą ir džiaugtis kur kas malonesne ir glotnesne kūno oda. Paskutinis patarimas, bet tikrai ne prasčiausias – gerti daugiau vandens, taip oda iš vidaus būna sudrėkinama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *