Kuo poilsiautojams patraukli Palanga?

Vasarą poilsiautojai tiesiog vilkstinėmis traukia į Palangą, ir ten užsipildo ir naujos statybos būstas Palangoje, ir kiekviena bobutės kamarėlė. Apie šį miestelį jau sklando legendos, tačiau jis vis tiek tebestovi dar vis. Kuo toks patrauklus mums tas Palangos kurortas, kad vasaros laikome neįvykusios, jeigu neturėjome galimybės ten ilgiau ar bent kelioms dienoms pabūti?

Saugus ir šviesus paplūdimys

Statyba PalangojeLyginant su kitais Europos (arba Azijos, Afrikos, Amerikos, jeigu patinka) paplūdimiais, Palangos paplūdimys yra labai aukštos klasės. Jis toks saugus, tarsi būtų saugomas privačiame turtuolių kvartale. Pabandykite pasideginti Barselonoje ar Maroke prie jūros. Pro jus kas 10 sekundžių eis neaiškūs prekiautojai ir siūlys pirkti savo skaras, skėčius, gėrimus. Neturėsite nė sekundės laisvos, o jeigu tik užmigsite – pavogs ir jūsų paskutinius batus. Be to, kitų miestų pajūriai nėra tokie dailūs ir smėlėti kaip Palangoje. Nors šių metų klimatas ir mūsų mylimą pajūrį padare šiek tiek atšiauresniu, tačiau tai visiškai ne tas pats, kaip kokia Šiaurės jūra prie Anglijos krantų, kur bangų mūša išmušusi didžiulius skardžius, uolas, o geltono smėlio niekur nėra, visur tik aštrūs akmenys. Tad nenuostabu, kad Palanga yra patrauklus kurortas ne tik mums patiems, lietuviams, bet ir daugybei poilsiautojų iš kitų šalių.

Daug vietų nakvynei

Taip pat reikėtų pastebėti, kad nors Palanga ir yra nedidelis miestelis, tačiau ten tikrai rasite kur pernakvoti net ir per atostogų įkarštį ar ilgąjį savaitgalį. Netgi ir naujausi vykdomi NT projektai Palangoje yra kažkas tokio, kas galėtų būti vadinama potencialiomis nakvynės vietomis. Gal kažkas įsigis apartamentus bei juos nuomos. Tačiau kai kas ten persikels gyventi patys, o nuomos kitus senus kambarius. Taigi, visi judėjimo procesai sklandžiai vyks ir toliau, o poilsiautojai didins palangiškių biudžetą.

Daug lauko kavinių, restoranų

Palanga yra puikiai pritaikyta tiems, kas mėgsta poilsiauti ne tik prie jūros, bet ir mieste. Čia labai daug puikių kavinių, barų. Visur gali prisėsti ir vidurį nakties, nes viskas vis dar dirba. Naktys trumpos, naktys ilgos, o jomis groja muzika. Daug koncertų, kitokių pramogų privilioja ir jaunas draugų kompanijas, ir poilsiautojus su šeimomis. Nuo senų laikų taip susiklostę, kad atvykstama poilsiauti į Palangą su šeima. Jeigu jūsų tėvai važiuodavo ten ilsėtis, tai veikiausiai ir jūs kada nors ten vešitės savo vaikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *