Pasiūlymai būstui įsigyti Vilniuje – ar dabar tinkamas metas?

AmbercityGalvojate apie nekilnojamąjį turtą, tačiau nežinote, ar dabar tinkamas metas išlaidoms? Ilgametę darbo patirtį turintys brokeriai teigia, kad nuspręsti, ar atėjo laikas pirkti namus nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia atsakyti į kelis esminius klausimus ir pasidomėti, ar pasiūlymai būstui įsigyti Vilniuje atitinka jūsų išsikeltus lūkesčius. Jei abejojate dėl savo sprendimo, verta pasitarti su nekilnojamojo turto brokeriais.

Apsibrėžkite savo poreikius ir galimybes

Būsto pirkimui didelę įtaką turi ne tik šiuo metu vyraujanti NT rinkos situacija, bet ir jūsų asmeniniai gyvenimo įvykiai. Žinoma, didžioji dalis priklauso nuo šiuo metu turimų santaupų ir finansinės padėties. Jei esate sukaupę reikiamą sumą pinigų ir galite įsigyti namus – atidėlioti neverta. Ypač tuomet, jei apie nuosavą būstą pagalvojate pakankamai dažnai, jei turite mažų vaikų, kuriems reikalingi saugūs namai, arba nuomojatės būstą ir nuomai išleidžiate gana padorią pinigų sumą. Jei galvojate apie nuosavą būstą, tačiau reikiamos sumos dar neturite, verta pagalvoti apie paskolą. Tiesa, šiuo atveju turite būti visiškai tikri, kad pinigų grąžinimas nekels sunkumų ateityje. Rekomenduojama kurį laiką, pvz., pusmetį, kiekvieną mėnesį atsidėti sumą, kurią turėtumėte grąžinti kredito teikėjui, kad būtumėte tikri, kad šie pinigai nekeis jūsų įprastos buities ir gyvenimo komforto. Be to, apie paskolą reikėtų galvoti tik tuomet, jei esate tikri savo darbo stabilumu, artimiausiu metu neplanuojate keisti darbovietės ar darbo krypties.

Pasidomėkite NT rinka

Kad investicijos į nekilnojamąjį turtą būti racionaliai pagrįstos, būtina įvertinti ir dabartinę rinkos situaciją. Šiuo atveju siūlome pasidomėti rinkos tendencijomis, paanalizuoti būsto kainos kritimus ir kilimus. Verta pasikalbėti su patyrusiu NT brokeriu, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti objektyviausią sprendimą. Kad naujieji namai užtikrintų aukštą investicinę grąžą, būtina pagalvoti ir apie perkamo turto vertę. Siūlome rinktis aukštos kokybės, naujos statybos namus patogiame sostinės mikrorajone, pvz., naujos statybos butai Pašilaičiuose vertinami dėl itin patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Būstų vystytojai siekia realizuoti išrankiausiųjų klientų poreikius, siūlydami komfortiškas gyvenimo sąlygas, saugumą ir patogumą. Šie būstai užtikrina patogų susisiekimą su miestu, jaukią gyvenamąją kaimynystę, praktiškas automobilių stovėjimo vietas, estetišką aplinką ir kasdienybės komfortą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *