Pomėgis grožiui privedė prie verslo

Ekologiška kosmetikaJeigu kartais vienur kitur interneto platybėse pamatote skelbimą, sakantį buy organic cosmetics online, gali būti, kad tai mūsų pokalbio herojų produktai reklamuojami. Mergina, kuri gyvenime, kaip pati sako, nebuvo niekuo ypatinga, dabar gali didžiuotis puikia verslininkės patirtimi ir gerais pardavimais kosmetikos srityje.

Visą laiką domėjosi kosmetika

Agnė pasakoja, kad kosmetika visą laiką buvo jos akiratyje. Ji nuo vaikystės mielai pačiupdavo iš mamos lūpdažį ar kokį tušą ir bandydavo pasigražinti. Kaip pati juokiasi, tada tai buvo naivu, kvaila ir ji nemokėjo to daryti tinkamai, nieko nesuprato, bet potraukį jautė jau tada. Tačiau dabar viskas yra peraugę į kitokio pobūdžio, kur kas rimtesnius reikalus.

„Vaikystėje, aišku, iš manęs tokie žaislai buvo greitai atimti, tačiau vėliau paauglystėje aš ir vėl ėmiau smalsauti. Niekada nesidažydavau į mokyklą, man tai atrodė vulgaru, o ir mama būtų pykusi. Tačiau kosmetika domėjausi ir pasidarydavau makiažą tiesiog namuose, arba padažydavau vyresnę seserį į šokius. Visa tai susidėjo, kad ėmiau gerai atpažinti, kokia kosmetika iš ko daroma, kaip ji naudojama, kada ji gerai dera tarpusavyje. Ėmiau daryti tokius savotiškus natūralios kosmetikos rinkinukus ir juos dovanoti kelis kartus draugėms. Jos labai apsidžiaugė ir ėmė net užsakinėti iš manęs“, – pasakoja mergina.

Ėmė prekiauti draugams

Vėliau Agnė ėmė sulaukti daugiau užsakymų, turbūt ši žinia išplito kaip kokie ratilai ežere. Tada jau ji ėmė norėti ir pati daugiau padaryti ir ėmė mąstyti gal apie verslą. Įdėjo kelis skelbimus į internetą ir ten irgi sulaukė susidomėjimo. Taigi, kelis metus greta studijų prie pragyvenimo prisidurdavo tiesiog prekiaudama šia natūralia kosmetika. Vėliau atidarė vieną parduotuvę prekybos centre, kur kartu su mama pamainomis vis tiekdavo žmonėms kosmetiką. Pati sakė yra ekologijos mėgėja ir jai labai patinka natūralūs produktai, dėl to ir kosmetika, kuria prekiauja, yra natūrali ir visiškai niekam nekelianti grėsmių.

Išsiplėtė į verslą

Kaip teigia Agnė, dabar net ir didžiausios advertising companies in London jos verslui yra pasiekiamos. „Reklamą jau perkame visur, nes tai nebėra tik kažkoks namų pomėgis. Tai yra verslas su visa savo rinkodara, ir norint parduoti, turi mokėti, turi pasistengti ir padaryti taip, kad visiems reikėtų to tavo produkto. Taigi, mes išsiplėtėme į verslą, turime visokių partnerių, yra ir nuolatinių klientų“, – šypsosi Agnė.

1 mintis apie “Pomėgis grožiui privedė prie verslo”

  1. Kaip džiugu skaityti tokias sėkmės istorijas, galima tik mokytis iš tokių žmonių ir stengtis daryti tą patį. Ne visada viską žinome, ne viskas pavyks iš karto, galima kartais ir pasikonsultuoti su išmanančiais apie verslą žmonėmis, bet mes irgi viską galime. Norai gali virsti realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *