Apklausa: kodėl perkate naują butą Senamiestyje

Pastebėtina, kad nauji butai Senamiestyje, Vilniuje, taip pat Užupyje, Paupyje vis dar yra labai paklausūs. Nors kainos nemenkos, paklausa didelė ir tik auganti. Pakalbinome keletą žmonių, kurie įsigijo tokius būstus.

Pirkėjas Nr. I

ButaiProgramuotoju dirbantis jaunas vyras sako, pirko šį būstą, prieš tai nuomojęsis greta. „Nesinuomavau Vilniuje 10 metų. Baigiau mokyklą kitur, paskui išvažiavau studijuoti į užsienį. Grįžau gyventi į Vilnių. Pirmiausia apsigyvenau su giminėmis, netrukus kilo poreikis gyventi atskirai, išsinuomojau gana brangų butą Vilniaus centre. Gerai, kad jame pagyvenau porą metų, nes taip supratau, kokių yra problemų su nekilnojamu turtu, ir kokio buto nereikėtų pirkti. Gerai uždirbu, esu programuotojas. Nežinau, ar visą gyvenimą taip ir bus, bet logiška, kad verčiau mokėti paskolą, o ne nuomą. Todėl nusipirkau šį 2 kambarių butą naujos statybos name, Senamiestyje. Esu patenkintas. Gal vėliau, kai sukursiu šeimą, reikės kraustytis į namą. Bet dabar gyvenu čia ir man yra gerai. Man patinka gyventi centre, čia centre ir dirbu. Taip pat yra labai gerai, kad galiu daug dalykų daryti tiesiog kaip noriu, esu laimingas. Galiu eiti į renginius, susitikti su žmonėmis, matytis su draugais, bičiuliais. Visa tai man suteikia tikrai didelį malonumą ir leidžia gyventi gerai“, – sako vyras.

Pirkėjai nr. II

Jauna pora, besilaukianti vaiko, įsigijo šiek toliau nuo centre, bet vis dar arti jo butą. „Visgi pasirinkome dalį Paupye, kur yra ir šiek tiek daugiau žaliųjų erdvių, kas mums aktualu, kaip jaunai šeimai. Tačiau apskritai esame labai patenkinti. Turime dabar trijų kambarių butą, manau, jame galės augti mūsų vaikai, ir patys nekantraujame,kada įsikelsime. Butai kol kas dar įrenginėjami, bet ten geri vystytojai projekto. Aplinka labai graži. Visada norėjau gyventi bute Vilniuje, centre. Pati esu iš mažo miestelio, kur nebuvo pasirinkimo nei draugų, nei pažinčių, nei veiklų. Savo vaikui linkiu tos įvairovės ir viso to gėrio, kuris visgi gali tapti puikiu dalyku. Ėmėme aišku nemažą paskolą, kas gal šiek tiek neramina. Tačiau vis tiek tai yra geras dalykas, manau, blogiausiu atveju, jeigu negalėtume kažkodėl grąžinti, parduotume sodo namelį ir tuomet vis tiek išsimokėtume. Kol kas parduoti kito turto nenorime. Mūsų laukia geras, gražus gyvenimas ir tikras džiaugsmas, būnant tokioje geroje aplinkoje“, – džiaugiasi moteris iš jaunos šeimos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *