Restoranai Trakuose: kur pavalgyti?

Trakuose, ko gero, esame buvę daugelis. Todėl ir „Senojoje kibininėje“ tekę valgyti beveik kiekvienam. Tačiau neretai susimąstome, o kur dar galima skaniai ir sočiai pavalgyti Trakuose, kad maistas ir aptarnavimas nenuviltų?

„Apvalaus stalo klubas“

Restoranai Trakuose – labai jaukūs, tačiau ypač svarbu iš jų atsiveriantis vaizdas. Būtent iš „Apvalaus stalo klubo“ atsiveria Trakų pilies kraštovaizdis, kuris atima žadą, o maistui suteikia dar daugiau magijos. Ne veltui šis restoranas patenka į geriausių Lietuvos 30-uką. Restoranas moderniai ir profesionaliai pateikia lietuvišką maistą.

„Bona pizzeria“

Restoranai TrakuoseVisai čia pat įsikūrusi ir „Bona pizzeria“, kuri yra laisva ir neįpareigojanti erdvė tiek draugų, tiek poros bendravimui. Šioje picerijoje pro langą taip pat išvysite nuostabiąją Trakų pilį. Ją stebėdami gardžiuositės skaniais restorano patiekalais – galėsite suvalgyti picą, mėsainį ir net ant grilio keptą kepsnį.

„Kybynlar“

Tai – karaimų tautinių patiekalų restoranas. Taip, kibinus į mūsų šalį atvežė būtent jie, todėl užėję į šį restoraną paragausite autentišku receptu pagamintų kibinų ir kitų patiekalų. Čia galėsite paragauti avienos, jautienos, paukštienos, daržovių ir kitokių karaimų patiekalų.

„Le Vivier Trakai“

Šiame restorane irgi galėsite grožėtis Trakų pilimi! Čia sezono metu veikia net dvi terasos: pirmojo ir antrojo aukšto. Būtent iš antrojo atsiveria kvapą gniaužiantis Galvės ežero ir pilies vaizdas. Pačioje judriausioje gatvėje įsikūręs restoranas savo lankytojus kviečia išmėginti tradicinių rankų darbo kibinų, užkandžių, salotų bei, žinoma, karštųjų patiekalų. Būtent čia vakarienė Trakuose bus nepamirštama.

„La Esperanza“

Tai vieta, kuri alsuoja prabanga. Viešbučio „Esperanza Resort & SPA“ virtuvė verta tikrų tikriausių pagyrų. Šalies restoranų TOP‘e šio viešbučio restoranas visuomet užima aukščiausias vietas. Restorane „La Esperanza“ siūlomi europietiškos virtuvės, lietuviški patiekalai, o prie jų derinami įspūdingi vynai iš viso pasaulio.

„TonyResort“

Galiausiai, „TonyResort“ galėsite išmėginti gurmanišką vakarienę. Tiesa, čia skanūs ir pusryčiai, ir pietūs. Vis dėlto, šis restoranas garsėja savo vakarienėmis miške. Nuostabu ir tai, kad čia yra poilsio bei pramogų parkas, todėl šalia gardaus maisto jūsų lauks ir linksmybės arba poilsis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *