Socialiniai tinklai ir maisto kultūra

Dar visai neseniai niekam nerūpėjo, kokie valgomojo baldai Vilniuje pas kaimyną bute stovi. O dabar beveik visų feisbuke turimų draugų matai nuotraukas ir žinai, kaip atrodo vietos, kuriose jie valgo.

Gražūs pusryčiai – gražiame interjere

Baldai VilniujeKadangi prekyba baldais Vilniuje nėra labai išskirtinis dalykas ir čia gali rasti nemažai skirtingų prekybininkų su baldais, tai išsirinkti kažką stilingo ir pagal savo kišenę gali kiekvienas, nusprendęs atšviežinti savo namų stilių. Tačiau įdomiu kampu pasisuka būtent su valgymu ir mityba susiję baldai. Kadangi dar visai neseniai maistas neturėjo tiek daug dėmesio socialiniuose tinkluose. Tačiau labai išpopuliarėjo maisto nuotraukos Instagram, Twitter ar Facebook socialiniuose tinkluose. Sunku net ir pasakyti, kas būtent išpopuliarino šiuos dalykus, bet veikiausiai mūsų pačių kažkokie instinktai, pagal kuriuos mes ir suprantame grožį. Taigi, kasdien daugybė žmonių, tiesiog tūkstančiai žmonių į savo socialines paskyras kelia nuotraukas su suvalgomu maistu. Ten paprastai matosi ir indai, kurie turi būti stilingi dėl to. Ir taip pat matosi ir baldai, interjeras, kuriame tas maistas yra vartojamas. Taip atsiranda tam tikri didesni lūkesčiai. Negali turėti negražios bobutės stilių menančios virtuvės, nes tada tavo nuotraukos neatitiks standartų, atrodysi tikrai prastai su savo negražiais baldais.

Indai irgi yra interjero dalis

Reikėtų pasakyti, kad ir patys indai, kuriuose tas maistas būna išdėstytas, yra svarbi interjero dalis. Ne tik stalas, ant kurio viskas išdėliota, bet ir puodeliai, šakutės, lėkštės. Galima pastebėti, kaip išpopuliarėjo juodoji keramika, kurioje sudėtas maistas iš karto atrodo daug fotogeniškiau. Taip pat ir mažieji stalo įrankiai, tokie kaip šaukšteliai, šakutės – dabar madingi mediniai. Su jais gali sau kabinti savo veganišką maistą. Taigi, indai labai greitai taip pat tapo svarbia virtuvės interjero dalimi.

Kiek svarbu yra baldai

Galiausiai – baldai. Vienas svarbiausių dalykų, renkantis stilingus baldus virtuvei, yra šviesa. Reikia atkreipti dėmesį į apšvietimą ir pasirinkti tai, kas tikrai gerai apšviestų visus turimus daiktus, maisto produktus, medines lenteles pjaustymui, įrankius. Kitaip tariant, viską, kas gražu namie. O toliau – jūsų reikalas. Reikės kažkokio stalo, kažkokių kėdžių, lentynų. Jeigu visą dieną praleisite tinkle Pinterest, tikrai suprasite, kas laikoma gražiu virtuvės dizainu. Ką galima pasilikti iš seniau, o ką verta pirkti naujo, kaip derinti viską tarpusavyje. Tad nebijokite, geriems sprendimams reikia proto, o ne pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *