Senas automobilis kelyje – pavojus visuomenei

Yra daug priežasčių, kodėl auto supirkimas turėtų jums būti prioritetas prieš seno automobilio naudojimą.

Ką daryti su senu automobiliu

Auto supirkimasŠiais laikais, kai automobilių supirkimas vyksta paprastai, civilizuotai, greitai ir sklandžiai – seną automobilį geriau priduoti, o ne taisyti iki jo paskutiniosios. Suprantama, kai esate labai taupūs ar tiesiog neturite pinigų, galbūt galvojate, kaip padaryti, kad turėtumėte jų pakankamai. Kaip sutaupyti ir uždirbti, kad galėtumėte pasitaisyti prakiurusį baką ar pramuštą karterį. Visgi kartais siaubingos būklės automobilio geriau netaisyti – verčiau tiesio priduoti jį į automobilių supirkimo punktą. Suradę internetu tikrai rasite tokių įmonių, kurios gali pasiūlyti automobilių supirkimą. Jeigu mašina sugedo kur nors kelyje – tuomet apskritai geriau tiesiog skambinkite supirkėjams ir siūlykite jiems pasiimti jūsų laužą. Nebeturėsite rūpesčių ir dar gausite šiek tiek pinigų. Taisyti senas mašinas, kurios yra mažai vertos, neapsimoka. Geriau pasitaupyti ar pasiskolinti ir nusipirkti normalią. Padarysite paslaugą ir sau, ir pasauliui, kuriame gyvename. Juk baisios, užterštos mašinos – viena didžiausių problemų, kurią turi mūsų šalis. Kuo pavojingos tos senos mašinos?

Nešvarus oras

Visų pirma, sunku rasti automobilius, kurie labiau terštų aplinką, nei tuos senus trantus, kuriais važinėja žmonės, nenorėdami įsigyti geresnio automobilio. Teršalų kiekis iš seno automobilio dėl įvairų priežasčių gali būti iš tiesų didelis. Tad kam jums gadinti orą ir pačiam tokiu kvėpuoti? Argi mūsų misija šiame pasaulyje nėra pasistengti šį pasaulį palikti po savęs bent šiek tiek geresnį? Veikiausiai taip ir yra, tad pasistenkite tą ir padarykite bei priduokite automobilį supirkimui, o patys važinėkite ekologiškiau.

Galimi incidentai kelyje dėl gedimų:

– Stabdžių kaladėlės. Jau kuris laikas girdite, kad su stabdžiais kažkas netvarkoje, tačiau nieko keisti nenorite, nes „iki techninės baigimosi liko tik keli mėnesiai“. Iš tiesų, verčiau pasistengti tą gedimą susitvarkyti jau dabar ir įsigyti tokią mašiną, su kokia galėtumėte oriai važinėti.

– Stiklas. Kartais priekinis stiklas jau būna tikrai kritinės būklės, tačiau žmonės važinėja, negalvodami, kokių problemų tai gali sukelti. O tai gali tapti avarijos priežastimi, jei stiklas neišlaikęs pats sutrūktų. Arba avarijos atveju visur iškart pažirtų stiklai, kurie sužeistų vairuotoją ir keleivius.

– Tepalai. Kai ima gesti variklis, prasideda problemos su tepalais. Vos atsiras vieta, kurioje pradės varvėti tepalai, to nepastebėsite ir užkals variklis. Jeigu norite tokių problemų išvengti, priduokite seną mašiną ir važiuokite naujesne.

1 mintis apie “Senas automobilis kelyje – pavojus visuomenei”

  1. Bent jau klaipedoje kiek teko susidurti yra daug šios paslaugos tiekėjų ir tai nėra problema. Taip pat ir eismas lyginant su kitais miestas yra labai tvarkingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *