Kompresorius – jūsų šventei

Daugeliu atvejų, suspausto oro įranga yra naudinga, norint nudažyti automobilį, jį pataisyti (kėlimui), staiga sukelti didžiulę jėgą. Tačiau kompresorius taip pat gali pasitarnauti kuriant ir ruošiant jūsų puikiausią šventę. Tad kur jums gali prireikti suspausto oro įrangos, jeigu organizuojate šventę?

Baseinui pripūsti

Suspausto oro įrangaVienas iš motyvų, kam gali prireikti išsinuomoti kompresorių savo šventei – tai baseino pripūtimas. Baseinas per šventes paprastai pastatomas mažiausiems šventės dalyviams – vaikams. Tai netgi gali būti vaikų gimtadienis. Tokiu atveju, kompresoriaus prireikia ir batuto pripūtimui. Vargu, ar galėtumėte įsivaizduoti, kaip visą dieną su maža dviračio rato pompa pumpuojate orą į milžinišką batutą ar baseiną, o jis beveik neįgauna formos. Kompresorius greitai išstumia didžiulę oro srovę, kuri taip pat yra ir didelė jėga. Ir visa tai sukelia iš tiesų gerą oro gūsį, kuris netrukus priverčia akyse išsitiesti visoms pripučiamoms figūroms.

Oro balionams pakelti

Jeigu tai miesto šventė, galbūt į orą pakils oro balionai. Juos taip pat reikia pripūsti su kompresoriumi užtikrintai. Balionai negali būti minkštai pripūsti. Tas oras yra tai, dėl ko vėliau bus galima kilti. Taip pat yra naudojami specialūs garai ir ugnies mechanizmas, kuris kaitina balione esantį orą. Būtent dėl to įkaitusio oro balionas galiausiai ir pakyla.

Papuošimams ir balionams pripūsti

Lietuvoje nebūna paradų, kur milžiniškos pripūstos balionų figūros keliautų per miestą. Tačiau štai kad ir Belgijoje ar Prancūzijoje nuolat galima pamatyti tokias figūras, plaukiančias per miestą paradų metu. Ko vertas vien rudeninis Tenteno paradas, kurio metu įvairūs pripūsti milžiniški komiksų ir filmų personažai – balionai keliauja su eisena per Briuselio gatves. Kaip puikiai atrodo pripūstas Supermenas, Dinozauras, kitos figūros. Tokiems papuošimams ir balionams pripūsti reikia labai daug oro, kuris patektų su stipria greita srove, todėl čia taip pat neišvengiamai naudojamas kompresorius.

Valčiai pripūsti

Jeigu šventė vyksta vasarą prie vandens, gali tekti prisipūsti tam tikras valtis. Taigi, ten taip pat tenka pasidarbuoti ir turėti puikų vaizdą. Valtis pripučiama greičiau negu minėtieji milžinai, visgi kompresorius yra daug patogesnis ir daugeliui priimtinesnis pūtimo būdas negu tam tikros paprastos rankinės pompos.

Nudažyti afišoms

Galiausiai jeigu prieš šventę tenka nudažyti afišas ar kažkokius didelius objektus, tas dažymas taip pat vyksta su kompresoriumi. Prie jo montuojamas antgalis ir yra labai didele srove lygiai paskirstomi dažai.

1 mintis apie “Kompresorius – jūsų šventei”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *