6 būdai, kaip gauti verslo paskolą kritiniu atveju

FinbroIdealiame pasaulyje jums niekada nereikėtų prašyti paskolos iš savo įmonės: banke turėtumėte pakankamai pinigų, kad galėtumėte padengti bet kokias atsiradusias išlaidas. Tačiau šis pasaulis nėra idealus, todėl įmonės, net ir sėkmingai veikiančios, gali atsidurti kebliose situacijose, dėl kurių tenka ieškoti alternatyvių pinigų pritraukimo būdų. Galbūt dabar to nepastebite, bet ateis laikas, kai jums greitai prireiks pinigų. Ir kai tas laikas ateis, džiaugsitės, kad perskaitėte šį straipsnį. Verslo paskolos yra sudėtingas dalykas ir jų nereikėtų vertinti lengvabūdiškai. Jos susijusios su jūsų asmeninių finansų rizika, todėl prieš pasirašant bet kokią sutartį svarbu pirmiausia atlikti tyrimą ir tiksliai suprasti, į ką įsitraukiate. Štai 6 būdai, kaip galite gauti verslo paskolą kritiniu atveju:

Skolinimasis iš dabartinio banko

Bankai supranta verslą geriau nei dauguma žmonių. Jie turi specialistų, kurie analizuoja įmones ir padeda rasti jų verslui tinkamą finansavimo sprendimą. Jie turės didelę patirtį šioje srityje ir galės greitai suprasti jūsų poreikius. Bankas, kuris supranta jūsų verslą ir žino jūsų kredito reitingą, bus labiau linkęs patvirtinti jums paskolą nei tas, kuris neturi jokio supratimo, kuo užsiimate. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas bankas turi skirtingus reikalavimus, todėl prieš teikdami paraišką turite išsiaiškinti, kokie jie yra. Bankai nori matyti, kad turite gerų rezultatų grąžindami paskolą, todėl greičiausiai turėsite įrodyti, kad jūsų verslas turi pakankamą pinigų srautą, kad galėtų padengti paskolos grąžinimo įmokas. finbro.lt – paskolos itin geromis sąlygomis.

Skolintis iš draugo ar giminaičio

Šis variantas nerekomenduojamas, jei neturite realių galimybių grąžinti paskolą. Tai yra neužtikrinta paskola ir jūs neturite jokio užstato, kurį galėtumėte pasiūlyti savo draugui ar šeimos nariui. Tai reiškia, kad jų sprendimas paskolinti jums pinigų bus pagrįstas tik jų pasitikėjimu jumis ir jūsų verslu. Todėl turėsite palaikyti gerus santykius su jais ir turėti gerus paskolų grąžinimo rezultatus. Taip pat turėsite pateikti jiems tam tikrą paskolos grąžinimo grafiką, kad nekiltų neaiškumų, kada pinigai bus grąžinti.

Skolinimasis iš anksto kreditine kortele

Šią galimybę turėtumėte apsvarstyti tik kaip kraštutinę priemonę, nes ji yra brangi ir su didele metine palūkanų norma. Galite gauti kredito kortelę ir tada prašyti iš jos paimti grynųjų pinigų avansą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad už pasiskolintą sumą iš karto bus skaičiuojamos palūkanos. Geriausia palaukti, kol grąžinsite visą sumą, ir tik tada vėl naudotis kredito kortele. Jei negalėsite grąžinti iš karto, jums gali būti taikoma didelė palūkanų norma, todėl paskolą grąžinti gali būti dar sunkiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *