Geriausi patarimai, kaip sukurti gražų deginto medžio kūrinį

Kokią medieną turėtumėte naudoti?

LigniPrieš pradėdami, turite pasirinkti medieną, kurią norite naudoti. Pasirinkta medienos rūšis turės įtakos galutiniam jūsų meno kūrinio rezultatui. Iš skirtingos medienos gaunamos skirtingos medžio anglies rūšys, todėl galbūt norėsite paeksperimentuoti su keliomis skirtingomis medienomis, kad pamatytumėte, kuri jums tinka geriausiai. Iš tokios medienos kaip drebulė, kedras ir eglė gaunama labai minkšta anglis, kurią lengva suskaldyti ir formuoti. Kitos medienos, pavyzdžiui, kiparisų ir eukaliptų, medžio anglis yra tiršta ir sunkiai skaidoma. Tačiau yra medžių, kurių reikia vengti gaminant tokio tipo meno kūrinius. Su minkšta mediena, pavyzdžiui, pušimi, bus sunku dirbti ir iš jos bus gaminama prastos kokybės anglis. Kitos medžio rūšys, kurios netinkamos degintam menui, yra palmės, gluosniai, kukmedžiai ir kadagiai. Taip pat reikia vengti tam tikrų rūšių medienos, kuri yra toksiška, pavyzdžiui, graikinio riešuto, eukalipto ir kedro. ligni.lt ir specialistės patarimai.

Norėdami sukurti gražų dizainą, naudokite trafaretą

Jei nesate pakankamai pasitikintys savimi, kad sukurtumėte savo dizainą, kodėl vietoj to nepabandžius pasinaudoti trafaretu? Rinkoje yra daugybė trafaretų, todėl galite išsirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų stilių ir įgūdžių lygį. Šablonai yra puikus būdas sukurti gražų ir unikalų dizainą ant medžio. Galite sukurti dizainą nuo nulio ir tada jį perkelti ant medžio, arba galite naudoti trafaretą, kad perkeltumėte dizainą tiesiai ant medžio. Naudojimasis trafaretu gali būti puikus būdas pasipraktikuoti ir priprasti prie viso proceso, prieš bandant kurti dizainą laisva ranka. Šablonus taip pat galite naudoti kurdami dovanas šeimai ir draugams, ypač tokiomis ypatingomis progomis kaip gimtadieniai ir Kalėdos.

Patarimai, kaip naudoti anglį

Jei norite kurti meno kūrinius anglimi, turite naudoti šiam darbui tinkamą anglį. Yra daug įvairių rūšių medžio anglių, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią medžio anglį. Anglis, vynmedžio ir kokoso medžio anglis – tai trys dažniausiai deginto medžio menui naudojamos medžio anglies rūšys. Jei norite sukurti aukštos kokybės medžio anglies meno kūrinį, turite naudoti aukštos kokybės medžio anglį. Iš anglies ir vynuogienojų medžio anglių gaminama aukščiausios kokybės anglis, todėl jas geriausia rinktis, jei rimtai ketinate kurti meno kūrinius. Taip pat turite įsitikinti, kad naudojate tinkamą medžio anglies kiekį. Jei naudosite per mažai, jūsų meno kūrinys nebus pakankamai juodas. Jei naudosite per daug, jis bus per tamsus ir negalėsite įžiūrėti dizaino. Norėdami išgauti tinkamą anglies kiekį, turite laikytis tinkamos technikos. Taip pat galite keisti naudojamų anglių kiekį, kad pasiektumėte norimą efektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *