Kokią miško techniką pirkti?

Šiuolaikinė miško technika stebina savo galimybėmis ir dideliu įvairių modelių pasirinkimu. Kai reikia atlikti įvairius darbus miškuose, tai svarstoma kokia technika galėtų padėti tuos darbus nudirbti greičiau ir efektyviau. Tokiais atvejais reikia žinoti, koks yra pasirinkimas ir į ką atkreipti dėmesį renkantis.

Miško įrangaPopuliariausios yra medkirtės ir medvežės. Jos skirtos pagreitinti medžių kirtimo ir pervežimo darbus. Renkantis medkirtę reikia žinoti, kad jos reikalingos tam, kad būtų galima atlikti greitesnius medžių kirtimo darbus. Svarbu išsirinkti tinkamą pagal manevringumą ir galingumą. Su medkirte galima labai greitai atlikti kirtimo darbus, tereikia pasirinkti tinkamą. Kita dažnai perkama technika – medvežė. Tai speciali mašina skirta vežti medieną. Ji patogi tuo, kad galima be didelių pastangų pervežti medieną ten, kur reikia. Tiesa, renkantis šią miško techniką reikia atidžiai rinktis galingumą t.y. kiek medienos gali pakelti ir manevringumą, kuris reikalingas, norint be didelių pastangų privažiuoti į sunkiai pravažiuojamas miškingas vietoves.

Ne tik tokios pagrindinės miško technikos pasirinkimas galimas. Miško traukėjai yra dar viena priemonė tinkama pagreitinti medienos pervežimo darbus. Jos būna skirtingų galingumų. Pasirinkti reikia atsižvelgiant ne tik į turimą pinigų kiekį, nes kuo galingesnė, tuo brangesnė, bet ir į tai, koks miško traukėjas labiausiai tiks jūsų darbui. Taip pat skiriasi ir jų tipai. Vieni miško traukėjai yra taip vadinami lyniniai, o kiti – grėbtuviniai.

Miško smulkintuvas – vis dažniau naudojamas norint pagreitinti darbus miškuose. Jis naudingas tuo, kad yra pritaikytas medienos skiedrų gaminimui. Jos gaminamos iš įvairių medžio dalių. Tokia miško technika reikalinga daugeliui miškuose dirbančių darbininkų. Renkantis tokį miško smulkintuvą, reikia teikti pirmenybę tokioms jo savybėms, kaip lengvas valdymas ir nedidelis dydis, nes tik kompaktiškas smulkintuvas galės efektyviai atlikti darbus. Taip pat ne mažiau svarbus yra konteineris, kuris skirtas medienos skiedroms rinktis. Tiksliau svarbi yra jo talpa, nes kuo didesnė talpa, tuo patogiau dirbti, nes surenkamas didesnis kiekis.

Miško technikos pasirinkimas yra didelis, todėl renkantis randamos įvairios kainos ir gamintojai. Taip pat skiriasi ir techninės savybės. Perkant bet kurią miško techniką reikia labai gerai įvertinti, ko jums reikia. Skirtingi galingumai, manevringumai ir dydžiai. Tik tinkamai parinkta technika pateisins pirkėjo lūkesčius. Jeigu nežinote, kas geriausiai tinka konkrečiu atveju, tai reikia kreiptis patarimų pas pardavėjus arba pas gamintojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *