Geriausios namų kvapų parinktys alergiškiems žmonėms

KvepalaiGalbūt to nesuvokiate, bet daugelis namų kvapų produktų gali būti kenksmingi alergiškiems žmonėms. Natūralūs eteriniai aliejai ir kiti kvapiųjų augalų ekstraktai dažnai naudojami namų kvapų gaminiuose, o šiuose augalinės kilmės ingredientuose yra keletas stipriausių natūralių alergenų. Jei jūs arba jūsų artimieji yra alergiški, svarbu atsargiai rinktis, kokius namų kvapų produktus naudojate. Laimei, alergiškiems žmonėms yra daugybė pasirinkimų, kuriuose nėra potencialių alergenų. Yra daugybė puikių kvapų variantų, kurie nesukels alergijos, – nuo natūralių kvapų, nesukeliančių alergijos, iki ne augalinės kilmės kvapų sprendimų, kurie neapsunkins jūsų alergijos. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau ir rastumėte geriausius namų kvapų produktus alergiškiems žmonėms.

Kas yra namų kvapų produktas? Namų kvapų gaminys – tai bet koks gaminys, kurį naudojate norėdami suteikti savo namams malonų kvapą. Kvapiąsias medžiagas galite naudoti įvairiais būdais, kad atgaivintumėte namus ir sukurtumėte malonų kvapą. Kvapiąsias medžiagas galite naudoti purškikliuose, aliejuose ir žvakutėse, taip pat galite deginti smilkalus ar kvapiąsias žvakes. Yra daug įvairių kvapų, įskaitant gėlių, vaisių ir medienos kvapus. Galite pasirinkti vieną kvapą arba skirtingų kvapų derinį, kurie papildo vienas kitą. Pavyzdžiui, galite rinktis apelsinų ir sandalmedžio kvapą, kad namuose sukurtumėte tropikų atmosferą. Namų kvapų produktai paprastai būna dviejų skirtingų formų: kvapūs ir bekvapiai. Kvapusis gaminys skleis kvapą, kuris pripildys patalpą aromato. Kita vertus, bekvapis gaminys neturi jokio kvapo. Plačiau: amourdevil.com/kategorija/namu-kvapai puslapyje.

Alergija kvapiesiems augalams? Nepasikliaukite kvepalais!

Kokybiški kvepalai iš Amourdevil.com jums. Jei esate alergiški kvapiesiems augalams, tikriausiai žinote, kad kvepalai nėra geriausia išeitis. Tiesą sakant, kvepalai gali būti vienas blogiausių namų kvapų produktų, kuriuos galite rinktis. Taip yra todėl, kad kvepalai remiasi konkrečių augalų, kurie, kaip žinoma, sukelia alergiją, kvapais. Kvepalai kuriami naudojant šių kvapiųjų augalų eterinius aliejus. Todėl juose yra labai daug alergenų, ir jie gali sukelti sunkią alerginę reakciją net ir nealergiškiems žmonėms. Jei norite naudoti kvepalus, bet esate alergiški kvapiesiems augalams, pasistenkite rasti kvepalus, kurių kvapo profilis skiriasi nuo kvapiųjų augalų, kuriems esate alergiški. Yra daug įvairių kvapų, todėl turėtumėte rasti tokį, kurio sudėtyje nebūtų kvapiųjų medžiagų, kurioms esate alergiškas.

Natūralūs kvapūs produktai, kurie nesukelia alergijos

Jei esate alergiškas kvapiesiems augalams, gali būti, kad jūsų galimybės rinktis kvapiuosius produktus yra ribotos. Laimei, yra nemažai kvepalų produktų, kurie nesiremia kvapiaisiais augalais, todėl juose nėra alergenų. Kvapieji aliejai dažnai naudojami nekvapiųjų namų kvapų gamyboje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *