Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti šilumos siurblį savo namuose?

šilumos siurbliaiŠilumos siurbliai iš Saulės Broliai skirti ne tik vėsinti. Juos taip pat galima naudoti kaip šilumos šaltinį. Kai kalbama apie namų šildymą, daugumoje nekilnojamojo turto objektų paprastai naudojami tradiciniai būdai, pavyzdžiui, dujiniai arba malkomis kūrenami židiniai. Tačiau atsižvelgiant į didėjančias energijos kainas ir neigiamą poveikį aplinkai, būtina investuoti į veiksmingas ir ekologiškas namų šildymo alternatyvas. Šilumos siurblys yra energiją taupantis įrenginys, kuris naudoja vieną energijos šaltinį kitam šaltiniui gaminti. Jis veikia dviem režimais: šaldymo ir šilumos gamybos. Šaldymo režimu šilumos siurblys paima šilumą iš šaltesnės patalpos ir perduoda ją į šiltesnę patalpą. Šilumos gamybos režimu šis procesas vyksta atvirkščiai – prietaisas paima šilumą iš vietos, kurioje aplinkos oras yra žemiau nulio (pavyzdžiui, iš lauko oro, karšto vandens vamzdžių ar žemės), ir perduoda ją į šaltesnę nei 32F vietą (pavyzdžiui, jūsų namų vidų).

Kaip veikia šilumos siurblys?

Šilumos siurblys veikia dviem etapais. Pirmiausia jis ima šilumą iš pasirinkto šaltinio, kuris gali būti vanduo, žemė arba oras. Tada surinktą šilumą jis perduoda į jūsų namus, suteikdamas šilumą ir komfortą. Augalai, pavyzdžiui, kaktusai, naudoja tą patį procesą vandeniui kaupti, paimdami jį iš aplinkos (pvz., oro) ir kaupdami lapuose, kad galėtų išgyventi sausringomis sąlygomis. Yra dviejų tipų šilumos siurbliai: oro ir gruntiniai. Oro šilumos siurbliai kaip šilumos šaltinį naudoja lauko orą, o žemės šilumos siurbliai kaip šilumos šaltinį naudoja žemę. Plačiau: https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Šilumos siurblio naudojimo privalumai

– Tai ekonomiškas pasirinkimas – šilumos siurbliai yra vienas ekonomiškiausių būdų šildyti namus. Tiesą sakant, daugelis žmonių, įsirengusių šilumos siurblį, pastebi, kad šildyti namus šilumos siurbliu yra pigiau nei senąja krosnimi. Šilumos siurbliai taip pat yra efektyvesni už kitas šildymo sistemas ir gali padėti sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją. – Šilumos siurbliai yra ekologiški, nes šilumai gaminti jie nedegina kuro, o tai reiškia, kad į aplinką neišmetama anglies dioksido ar kitų kenksmingų teršalų. – Tai švaru – Naudojant šilumos siurblius šilumai gaminti, nereikia valyti netvarkingų pelenų, prižiūrėti suodžių grotelių ir kęsti nemalonių kvapų. – Galima naudoti ištisus metus – Šilumos siurbliai gali būti naudojami ištisus metus, net žiemos mėnesiais, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *