Parkingas Kauno oro uoste – protinga išeitis keliautojams

Lietuvos oro uostai išsidėstė gana patogiose vietose. Vidurio Lietuvoje – Kauno oro uostas, pajūryje – Palangos, o Rytuose – Vilniaus oro uostas. Tokiu būdu visos Lietuvos gyventojai gali nesunkiai ir be didesnių išlaidų visus oro uostus pasiekti. Ypač geroje vietoje yra Kauno oro uostas, kuriame netrūksta patrauklių skrydžių krypčių. Kad kelionės iš Kauno būtų patogesnės, reikalingos ir papildomos paslaugos, tokios kaip automobilių statymas ir saugojimas. Parkingas Kauno oro uoste yra gerai išvystyta paslauga, kuria džiaugiasi šimtai keliautojų kas dieną.

Situacija gana paprasta – vilniečių šeima nori atostogauti arba aplankyti draugus užsienyje. Skrydžiai – iš Kauno oro uosto. Jie atvyksta į Kauną nuosavu automobiliu, patogiai, be jokio streso. Automobilį palieka stovėjimo aikštelėje šalia oro uosto ir ramiai keliauja kur yra suplanavę. Vėliau grįžta atgal, palieka lėktuvą ir sėdę į savo automobilį keliauja namo. Tokia situacija yra visiškai reali, ypač, kai Kauno oro uoste taip išpopuliarėjo pigių skrydžių bendrovės. Ne paslaptis, kad dauguma jų skrydžių pigūs yra ir dėl ne itin „patogaus“ laiko. Atskridus į Kauną 2 valandą nakties būtų sudėtinga ieškoti viešojo transporto, vykstančio į Vilnių, Kėdainius ar Marijampolę. Dėl to nuosavas automobilis turi laukti, kol keliautojai grįš.

Parkingas Kauno oro uoste yra labai patogi paslauga. Tiesiog rezervuojate internetu parkavimo paslaugą, išsirenkate priimtiniausią parkavimo paslaugų paketą ir viskas, ramiai laukiate kelionės. Atvykę į Kauno oro uostą, pirmiausia susirandate parkavimo aikštelę. Parkingas Kauno oro uoste yra galimas keliose aikštelėse, skirtingu atstumu nutolusiose nuo pagrindinis keleivių salės. Kuo parkavimo vietos toliau, tuo paros parkavimo kaina yra mažesnė.

Beje, kalbant apie parkavimo kainas, reiktų atminti tris svarbius dalykus:

  1. Kuo ilgiau stovės automobilis, tuo vienos paros kaina bus mažesnė.

  2. Kuo arčiau laukiamojo yra stovėjimo aikštelė, tuo kaina – didesnė.

  3. Užsisakant internetu dažniausiai yra pigiau, nei iš karto atvykus ir vietoje organizuojant automobilio stovėjimą.

Būdų sutaupyti už parkingą Kauno oro uoste tikrai yra, tereikia tik viskuo pasirūpinti iš anksto, neatidėliojant paskutinei minutei. Tada viskas vyks be jokio streso ir iššūkių.

Parkavimas šalia oro uosto yra visiškai saugus. Čia automobilius palieka daug žmonių, todėl visos parkingo aikštelės yra saugomos ištisą parą, jos stebimos daugybe vaizdo kamerų. Tokiu būdu keleivis, grįžtantis į Kauną po 2 savaičių kelionės gali būti tikras, kad jo automobilis liko ten, kur pastatytas, o su juo nieko nenutiko, išskyrus dulkių sluoksnį, kuris natūraliai padengė automobilį. Dulkes nupūs vėjas, kai keleiviai važiuos namo, todėl saugumas yra garantuotai gera investicija.

Kokios kainos? Priklausomai nuo daugelio sudedamųjų dalių ir sąlygų, para kainuoja 4-7 eurus. Tai dažnai pigiau, nei visai šeimai važiuoti viešuoju transportu, paskui taksi ar su pavežėjais į oro uostą, kuris nuo miesto nutolęs keliolika kilometrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *