Plaukimas baidarėmis su augintiniu – įmanomas?

Plaukimas baidarėmis daugeliui žmonių yra viena smagiausių vandens pramogų. Kadangi ji tinka ir tiems, kurie nėra labai fiziškai aktyvūs ir tiems, kurie nori paprasčiausiai labai maloniai praleisti laiką – vis daugiau lietuvių atranda save šio tipo pramogoje.

BaidaremisŽinoma, plaukti siūlome ir tikrai galima kartu su savo augintiniais. Esame tikri, kad tai Jums leis patirti labai daug gerų emocijų. O kad plaukimas būtų malonesnis ir saugesnis – pateiksime Jums kelias taisykles, kuriomis siūlome remtis, kai plaukiate su augintiniu, kuris dažniausiai yra šuo.

Svarbiausia – tinkama apsauga

Jeigu norite, kad Jūsų augintinis vandenyje jaustųsi gerai – labai svarbu, kad būtų pasirinkta tinkama apsauga. Ne tik specialios gelbėjimosi liemenės, tačiau ir pavadėliai, kurie suteikia gyvūnui judėjimo galimybę, tačiau tuo pačiu parodo, kad jis yra saugus. Tikrai ne visi nuomos punktai turi reikalingas apsaugas šunims bei kitiems gyvūnams, tad šiuo atveju dažniausiai jomis turi pasirūpinti kiekvienas šeimininkas. Žinoma, neplaukite su tokiu gyvūnu, kuris labai bijo vandens.

Tinkamo dydžio baidarės pasirinkimas

Žinoma, reikalinga ne tik apsauga, tačiau taip pat ir tinkamo dydžio baidarės. Paprasčiausiai dviejų vietų dažniausiai yra per mažos ir tai gali kelti gyvūnui diskomfortą plaukimo metu. Štai todėl geriausia yra rinktis tokias, kurios yra skirtos trims žmonėms. Tokiu atveju vidurinėje pozicijoje gali būti augintinis, kuris kur kas drąsiau jausis ir dėl to, kad iš abiejų pusių bus žmonės.

Maršrutų galimybės

Galiausiai, plaukimas baidarėmis yra neatsiejamas ir nuo tam tikro maršruto pasirinkimo. Geriausia yra rinktis tokį, kuris nėra labai sudėtingas, kadangi tai leis gyvūnui jaustis kur kas ramiau. Dažniausiai tik vandens nebijantys gyvūnai gerai jaučiasi labai sraunių upių viduryje. Taigi, šiuo atveju renkantis maršrutus šeimininkai turi žiūrėti, kad gyvūnas jaustųsi gerai. Tai leis plaukimą padaryti kur kas patogesniu.

Net ir Jūsų augintinis gali praleisti labai smagiai laiką baidarėse. Svarbiausia, kad jam būtų suteikiamos geros sąlygos ir tuo pačiu kuo daugiau saugumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *