Populiariausios sienų dekoracijos

Kurdami savo namų interjerą pirmiausia galvojame apie interjero elementus, bet mažiau dėmesio skiriame interjero dekoracijoms. Tai viena iš didžiausių interjero kūrimo klaidų. Įsikūrus namų interjerą, žmonės pradeda ieškoti tam tikrų dekoracijų, kurios tiktų prie jų sukurto interjero ir tai tampa labai sunkia užduotimi, ypač norint dekoruoti sienas. Nei vieni namai neapsieina be sienų dekoracijų, kurios pašelpia tuščias sienas ir suteikia namams jaukumo. Taigi kaip ir kokias sienų dekoracijas rinktis?

Vienos populiariausių sienų dekoracijų yra paveikslai ir fotodrobės. Paveikslai yra nemirštanti klasika, kuri visada yra populiari, todėl nesuklysite savo namų sienas dekoruodami paveikslais. Naujovė, kuri atsirado ganėtinai nesenai, bet spėjo pamilti daugelis Lietuvos gyventojų – fotodrobės. Nuotraukos ant drobės gali būti tiek gamtos, gyvūnų vaizdai arba jūsų saldžios gyvenimo akimirkos. Foto drobės pakeitė nuotraukų kabinimą ant sienos. Modernus vaizdas, kurį sudaro natūrali foto drobė išliks dar ilgai tarp populiariausių interjero dekoracijų. Šie du sprendimai papuoš jūsų namų sienas ir suteiks jiems jaukumo.

Dar vienas populiarus sienų dekoravimo būdas yra fototapetai. Nekalbame apie tuos atgyvenusius sienų tapetus, kurie yra parduodami senukuose ar pigu.lt su naktiniu New Yorko vaizdu, kurį turi keli ar net keliolika tūkstančių žmonių (praranda visą unikalumo efektą). Tobulėjant spausdinimo technologijoms, foto tapetus galima spausdinti su vis daugiau technologijų. Nuo šiol foto tapetams galite naudoti savo užfiksuotus kadrus, gražius saulėlydžius arba patinkančias nuotraukas rastas internete. Taip pat dizaineriai gali sukurti išskirtinio piešinio foto tapetus, kuriuos turėsite tik jūs, vienintelis Lietuvoje ar net pasaulyje.

Paskutinis, bet tikrai nėra mažiausiai populiarus sienų dekoravimo būdas yra lipdukai ant sienų. Dažniausiai lipdukais ant sienų yra dekoruojami vaikų kambariai. Lipdukai sienoms yra pigi, bet vaikus džiuginantis dekoravimo būdas, kuris atrodo išties išskirtinai. Daugelis žmonių nenaudoja šio dekoravimo būdo, nes galvoja, kad jis yra brangus arba išvis apie jį negirdėjo. Vaikui augant sienų lipdukai gali būti pakeičiami kitais arba išvis panaikinami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *