Interjero idėjos

Interjeras visiems labai svarbus, todėl kurdami savo namų jaukumą dažnai ieškome patarimų, kaip jį sukurti. Ieškant randame įvairių straipsnių, interneto svetainių www.dubingiai.lt ar ieškome interjero dizainerio, kuris padėtų mums sukurti reikiamą interjerą. Jei nenorime kažko labai prašmatnaus, o tik paprastų ir jaukių namų, tai galime pasinaudoti paprastais patarimais.

Dubingių salonasTikriausiai svarbiausias patarimas kuriant interjerą – suprasti kokių spalvų jums reikia. Pagalvokite kokio dydžio patalpos, kokį vaizdą norite sukurti ir kurios spalvos jums labiausiai patinka? Mažose patalpose reikėtų rinktis šviesias spalvas, kad patalpos dar labiau nesumažinti, o štai didelėse patalpose galimos įvairios spalvų variacijos. Galbūt jums patinka mėlyna spalva? Puiku – jūsų miegamajame tokia spalva tikrai tiks. O gal negalite akių atitraukti nuo oranžinės? Svetainės siena tikrai atrodys žaismingai tokioje patalpoje, juk oranžinė spalva skatina bendravimą. Taigi, pagalvokite ne tik kokių spalvų norite, bet ir kokias emocijas jos sukelia. Paprastas patarimas, jei nežinote ką rinktis – rinkitės žemės spalvas ir atspalvius. Tokios spalvos kaip geltona, žalia, ruda nesukels neigiamų emocijų. Tinkamos ne tik grynos tokios spalvos, bet ir įvairūs jų atspalviai.

Sekantis patarimas – baldai. Čia jau daug kas priklauso nuo pageidavimų ir finansinių galimybių. Reikia išsiaiškinti kokį stilių kursite. Antikvariato mėgėjams tiks baroko stiliaus baldai, o štai minimalistams verta apžiūrėti skandinaviško stiliaus baldus. Baldų spalvos taip pat svarbios. Jas derinkite jau prie esamų sienų, grindų, užuolaidų spalvų. Viskas turi tarpusavyje derėti. Pagrindinis patarimas, jei tikrai nežinote kokio stiliaus baldų norite – rinkitės klasikinius projektus ir spalvas. Klasikinis baldų stilius nors ir nebus šių metų interjero dizaino pavyzdys, bet užtat niekuomet neišeis iš mados. Pagalvokite, juk klasikinis stilius buvo aktualus ir prieš 100 metų ir dabar, o tai leidžia daryti prielaidą, kad ir po 20 metų jūsų baldai neatrodys kaip jau išėję iš mados. Tokių baldų nereikės dažnai keisti, o tai leis sutaupyti, tad renkantis tokius baldus galite negailėti didesnių pinigų sumų.

Gražūs ir jaukūs namai suteikia ne tik jaukumo namuose, bet ir leidžia mėgautis gražia bei komfortiška aplinka, kuri supa mus kiekvieną dieną. Juk namuose daugelis praleidžia didžiąją dalį savo gyvenimo, todėl toks svarbus tampa tinkamas interjeras. Kiekvienas jį supranta savaip, bet kiekvienas sutinkame, kad tik toje aplinkoje, kuri mums patinka, mes galime jaustis puikiai, todėl reikia kurti interjerą pagal savo supratimą.

1 mintis apie “Interjero idėjos”

  1. Interjere svarbu nepamiršti ir detalių, kurios dažniausiai atlieka pačią svarbiausią atmosferos kūrimo funkciją. Suvenyrai, stikliniai indeliai žvakėms ir kitos smulkmenos buvo mano vyšnia ant torto įsikuriant naujuose namuose. O ir atmosfera tapo žymiai jaukesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *