Interjeras ir židinys

Geriausi židiniaiNamų jaukumas tiesiogiai susijęs su interjeru. Kuo jums jaukesnis interjeras, tuo jums maloniau būti savo namuose. Vienas iš pagrindinių akcentų kuriant jaukų interjerą tapo židiniai. Žinoma ne mažiau svarbus yra baldų parinkimas, jų išdėstymas, erdvė, spalvos ar net namo vieta.

Kalbant apie būstą, dažnai girdime sakant, kad svarbiausia yra vieta. Ir tai yra tikra tiesa. Gerai pagalvokite, koks jūs esate žmogus. Galbūt jums patinka gamta? Tuomet namas miške ar šalia pievos bus tinkamas pasirinkimas. O gal jūs dievinate šurmulį? Jums tikriausiai patiktų butas pačiame miesto centre, kur visos geriausios pramogos pasiekiamos taip greitai. Nuo vietos priklauso ir kokį vaizdą matysite pro savo langus. Vieniems patinka vienokie vaizdai, kitiems – kitokie. Kai kurie interjero dizaineriai siūlo savo būsto interjerą priderinti prie matomo vaizdo per langą, tarkim, gyvenate senamiestyje ir matote nuostabią istorinę architektūrą per savo langus, tai savo namų interjere galite naudoti istorinius paveikslus ar antikvarinius baldus ir t.t.

Kokios spalvos yra tinkamos šiuolaikiniam interjerui? Reikėtų atsižvelgti į norimą sukurti įspūdį. Interjero dizaineriai rekomenduoja šiltus žemės atspalvius, tarkim, ruda, žalia, gelsva ir pan. Dar rekomenduojama atsižvelgti į tai, kurioje pusėje yra kambarys, kuriam renkamos spalvos, pavyzdžiui, šiaurinėje pusėje esantis kambarys bus niūrokas, o jei dar sienos bus pilkšvai rudos, tai buvimas tokiame kambaryje gali visai prislėgti. Jei norite į tokį kambarį įnešti džiugesnių nuotaikų, tai rinkitės geltoną spalvą ar jos atspalvius. Geriausia pasiimti spalvų paletę ir derinti spalvas būnant tame kambaryje.

Labai svarbios yra ir baldų spalvos bei jų išdėstymas. Čia geriau jau rinktis patogius baldus su spalvomis, kurios derės prie esamų sienų bei grindų. Kuriant interjerą neapsieinama ir be kitų elementų. Tarkim židiniai padės sukurti jaukios svetainės įspūdį. Svarbu tik parinkti tinkamą jam vietą, kad būtų galima nuolat gėrėtis liepsna ir jos raminamu poveikiu.

Kuriant savo namų jaukumą daug laiko ir pinigų skiriama interjerui. Net ir geriausi interjero dizaineriai negali jums sukurti jaukių namų. Viskas priklauso tik nuo jūsų. Jei ir samdote interjero dizainerį, tai kartu su juo kurkite ir savo namus. Tik jūs žinote, kokios spalvos jums sukuria jaukumo pojūtį, tik jūs žinote, kokie baldai jums patogūs ar, kurioje vietoje esantis židinys jums atrodys gražiai. Nepamirškite – savo namuose gyvensite jūs.

1 mintis apie “Interjeras ir židinys”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *