Kaip iš senovinio miegamojo padaryti modernų ir jaukų

Vien stilingos lovos neužteks, kad iš seno bjauraus miegamojo, įrengto prieš 60 metų sovietmečiu, pavyktų padaryti kažką gražaus. Tačiau niekas nesako ir, kad neįmanoma sukurti jaukaus miegamojo minimaliomis priemonėmis. O paradoksas bus tas, kad interjerą pagražinsite ne daug ką pridėdami, o daug ką išmesdami.

Pakeiskite užuolaidas

Baldai namamsKartais net nepastebime, kaip tokie namų interjero sprendimai kaip užuolaidos, gali pakeisti kambario veidą. Štai, pavyzdžiui, pažvelgę į butų nuomos skelbimus, galime pamatyti, kad senuose butuose ir namuose neretai miegamajame kabo didžiulės karališkos užuolaidos. Arba jos blizga, arba turi didelius kutus, arba kitaip spinduliuoja keisčiausią energiją. Tereikia nukabinti tas keistas užuolaidas ir padėti jas suvyniotas į tamsiausią sandėlio kampą. Tuomet išvalyti langus ir pakabinti naujas užuolaidas. Tokias, kurios būtų paprastos, lygios spalvos ir atrodytų estetiškai. Spalva gali būti pilka, violetinė, šviesi. Tokia, kuri gerai derėtų ir nekristų per daug į akis. Kambarys pasikeis tiesiog per akimirką.

Daugiau šviesos paluby ir sienose

Nors kambaryje, kuriame lovos akcentas svarbiausias, daug šviesos ir nereikia, nes jūs ten miegate, tačiau vis tiek reikėtų atsišviestini lubas. Kalba eina ne apie tokią šviesą, kuri jums spigintų į akis, o apie jaukias aukštumas. Psichologiškai mes jaučiamės blogai, kai virš mūsų kybo it juodas debesis tamsi spalva. Todėl geriau, kai lubos yra baltos, labai šviesios. Jeigu jos purvinos, apipeliję, jeigu yra daug tamsių dėmių, jeigu dažai nusilupę, reikia sutvarkyti. Ką galima, nuvalyti, ką įmanoma – perdažyti šviesiai. Ir taip kasryt prabudę tokiame miegamajame regėsite ne slegiantį niūrumą, o šviesų grožį.

Vienspalviai audiniai

Raktas į stilių yra santūrumas ir paprastumas. Vienspalvės užuolaidos, kilimai, užtiesalai ant lovos, sienų spalvos ir tapetai – tai dalykai, kurie nuramins jūsų kambario atmosferą, padarys viską stilingiau. Išmeskite tuos gėlėtus užtiesalus ir pagalves, rinkitės santūrius tonus. Ypač, jeigu tvarkote seną miegamąjį, kuriame jau yra kokių nors sunkiai pakeičiamų negražių detalių. Tuomet bent jau sukursite jaukumą bei viską atnaujinsite gražesnėmis, jaukesnėmis spalvomis.

Mažiau gėlių ir papuošimų

Kai jau padarysite šiuos dalykus, dar nukabinkite senus paveikslus, išvilkite gėlių vazonus iš ten. Turi likti tik vienas paveikslas, tik viena gėlė, ir geriau daugiau jokių dekoracijų. Santūrumas paprastai yra tas dalykas, kurio trūksta senuose namuose ir miegamojo kambariuose. Keli nauji akcentai, tokie kaip nauja komoda ar staliukas, nekainuos daug, bet bus labai gražu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *