Remontuojame automobilių stiklus – kodėl šių darbų negalima atidėlioti?

Tvarkingi automobilio stiklai užtikrina gerą matomumą ir mažina eismo įvykių tikimybę. Jei ant stiklo pastebėjote įtrūkimą ar įdaužą, nieko nelaukite ir kreipkitės į šios srities specialistus. Siūlome apsilankyti agnstiklai.lt svetainėje ir susisiekti su įmonės konsultantais, kurie padės priimti racionaliausią sprendimą konkrečiu atveju. Remontuojame automobilių stiklus, greitai ir operatyviai šaliname įtrūkimus, apsaugodami nuo didesnių išlaidų ir stiklo keitimo. Primename, kad laiku atlikti remonto darbai užtikrins patikimą rezultatą ir garantuos ilgalaikę stiklo eksploataciją.

Ekspertai ragina neatidėlioti stiklo remonto darbų

AGNViena dažniausių klaidų, kurią daro daugelis vairuotojų – įtrūkimo ar įdaužos ignoravimas. Deja, toks elgesys veda prie rimtesnių ir didesnių remonto darbų arba stiklo keitimo. Siekdami apsaugoti klientus nuo didelių išlaidų, profesionalūs meistrai visų pirma įvertina stiklo remonto galimybę, t. y. apžiūri įtrūkimus, įvertina jų tipą, užterštumo lygį ir kitus faktorius, kurie padeda priimti optimaliausią sprendimą individualiu atveju. Nors tam tikrose situacijose stiklo keitimas yra neišvengiamas, itin dažnai užtenka greitų ir nebrangiai kainuojančių stiklo remonto darbų.

Ekspertai primena – jei norite pasirūpinti tinkama transporto priemonės eksploatacija ir būti tikri, kad automobilis yra saugus, jokiu būdu neatidėliokite stiklų taisymo darbų. Net ir menkiausias pažeidimas gali virsti dideliu įtrūkiu, kurį vėliau bus sunku pašalinti. Profesionali agnstiklai.lt komanda teigia, kad laiku atlikti remonto darbai nereikalauja nei daugybės laiko, nei didelių finansų (maži pažeidimai gali būti sutvarkomi per 30 minučių). Svarbu paminėti tai, kad atlikus remonto darbus transporto priemonė gali būti naudojama iš karto.

Kaip elgtis pastebėjus pirmuosius įtrūkimus?

Jei pastebėjote įtrūkimą, visų pirma turėtumėte pažeistą vietą apsaugoti nuo purvo ir drėgmės. Geriausia tai padaryti pažeistą vietą užklijuojant izoliacine juosta. Be to, jei automobilio stiklas pažeistas, rekomenduojama transporto priemonės neplauti ir, jei įmanoma, apsaugoti ją nuo lietaus. Kitas žingsnis – nieko nelaukus kreiptis į specialistus. Primename, kad stiklo sutvarkymo kokybė ir eksploatacijos ilgaamžiškumas priklausys nuo jūsų pasirinktų meistrų profesionalumo, patirties ir žinių. Taip pat – nuo naudojamų medžiagų ir technologinių sprendimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *