Ženklai, kad metas restauruoti vonią ir ne tik

Restauruojame voniasTvarkingi žmonės negali pradėti įprastų darbų, negali imtis savo tikslų, kol nesusitvarko namų. Jeigu vonios tvarka ir būklė varo į neviltį, padėti iš tiesų gali vonios restauravimas, kuris pirmiausia padės atnaujinti pačią keramikinę vonią, o tuomet norėsis ir įvesti daugiau tvarkos į patį vonios kambarį.

Kaip atrodo vonia, kuri prašosi atnaujinimo

Kaip žinoti, kad jau reikalingas vonios atnaujinimas? Vonia išsiduoda savo paviršiaus nelygumais, pakitusiomis spalvomis. Jeigu balta spalva liko tik prisiminimuose, o vonia dabar geltona, ruda, rausva, juoda, tos dėmės išsibarsčiusios lyg žemėlapyje žemynai vandenyje – tai ženklas, kad vonios atnaujinimas jau tikrai reikalingas. O jį atlikti galima profesionaliai, jeigu patikėsite į geras rankas. Net jeigu vonioje matosi didžiuliai rūdžių keliai, ir tuos pačius galima sutvarkyti bei padaryti, kad jų tarytum nebūtų. Taigi, vonia gali spindėti kaip nauja. Profesionaliomis priemonėmis būtų išbalinamos ir išvalomos visos dėmės. Jeigu kažkur yra išdaužyti paviršiai, jie vėl užtepami reikalingomis, atspariomis medžiagomis. Esant poreikiui, atliekamas dažymas. Taip pat vyksta ir specialia technologija vonios vidaus valymas. Taigi, voniai tiesiog suteikiamas naujas gyvenimas, su ja padaroma geriausia, kas tik gali būti padaryta.

Kai sienos ir grindys prašo naujumo

Taip pat reikėtų visada pažiūrėti ir į sienų, grindų būklę. Kada šiems elementams reikia atnaujinimo? Tą galima pastebėti pagal tai, kad užsiraitę paviršių kampai. Pavyzdžiui, tiesiog vyniojasi sienų tapetai kampai. Kažkur atsiranda ir skylutės, o nuo jų vėl plinta toks pats užsivyniojantis reljefas. Taigi, sienos gali būti atnaujinamos tiesiog nuplešiant senus tapetus ir randant naują sienų atnaujinimo metodą. Tai gali būti tinkas, gali būti plytelės keramikinės, arba, kaip ir anksčiau, tapetai. Tiesa, tapetai tobulėja nuolatos. Jūs taip pat galite gauti tobulesnius tapetus, geriau tinkančius drėgnai patalpai.

Tas pats ir su grindimis. PVC dangos kraštai turbūt bus užsiraitę. Arba bus kai kur pūslės, nelygumai. Jeigu grindys medinės – šiose taip pat matysis daug prastai atrodančių vietų. Tačiau visada ir viską galima atnaujinti, padaryti kone kaip naują. Reikia tik naujos PVC dangos, kuri paslėps net ir blogai atrodančias grindis, jeigu dar nebūtina jas keisti.

Dažnos vonios nešvaros problemos – tai drėgmė, nesandarumas ir kokie nors tamsūs plyšiai, atsiveriantys vienur ar kitur. Ten, jeigu nukrenta kokia šiukšlė, niekas nemato problemos. Tačiau jūs tą problemą turėtumėte matyti. Jums turėtų rūpėti vonios kambario švara.

1 mintis apie “Ženklai, kad metas restauruoti vonią ir ne tik”

  1. Vonioje žinoma tik plyteles geriausia rinktis. Tik klausimas kokias, svarbu, kad kokybiškos būtų, bet dabar internetu pilna įvairiausių plytelių pasirinkimų, gali atrasti kokių tik nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *