Interjeras mažam butui

Pasaulyje plintant ekologiškumo ir minimalizmo idėjoms, mažas butas yra atsvara dideliam vartotojiškumui. Mažas butas gali būti jaukus, labai gražus, 3D tapetai internetu ar kažkas kito gali tapti jo stiliaus akcentu, o protingai pagaminti ir išdėstyti interjero sprendimai džiugins kiekvieną dieną. Kaip sukurti tą protingą ir gražų interjerą mini butui?

Pasirinkite 3D tapetus

3D TapetaiVisų pirma, pagalvokime, kaip optiškai praplėsti erdvę. Keistas, bet įdomus būdas tą padaryti, yra 3D tapetai. Tai tapetai, kurie sukuria tūrinės erdvės pojūtį. Gali imituoti stiklinę sieną, kažkokį vaizdą į gylį, mišką, augalus, ar tiesiog kažkokią erdvinę geometriją. Rinkitės tapetą, kuris būtų šviesesnis, nes mažame bute šviesos irgi labai reikia, ji itin praplečia erdvę, sukuria tą jausmą, kad yra šviesu.

Multifunkciniai baldai

Labai svarbus dalykas, kuriant tokio tipo namus – tai yra multifunkciniai baldai. Jie visada bus labai svarbūs ir reikalingi, nes tik jie sugebės iš tiesų protingai išplanuoti erdvę. Jums tuomet nereikės galvoti, ką daryti, kad sutalpintumėte ir spintelę, ir stalą, nes tai bus vienas ir tas pats. Įvairūs atlenkiami ir išlenkiami sprendimai – reikšmingas dalykas, jeigu norite, kad namuose turėtumėte viską, ko reikia.

Aukštyn į vertikalią erdvę

Pagrindinė taisyklė: neapsiriboti. Negalvokite, kad jūsų fantaziją turi riboti orizontali erdvė. Būkite protingi ir leiskite erdvei kilti į viršų, būti jai ir vertikalia. Tuomet galėsite labai patogiai ir jaukiai gyventi. Jeigu būsto aukštos lubos, be problemų pasidarysite miegamąjį palubėje. Tai reiškia, kad tiesiog palubėje galėsite ant spintos įrengti antresolę ir ten miegoti. Anksčiau šitas sprendimas būdavo tik vaikų kambaryje, taupant erdvę. Tačiau jūs galėsite šį sprendimą įgyvendinti ir čia pat, kur ir gyvensite. Tai leis jaustis laisvai ir patogiai.

Atsisakykite, ko nereikia

Galiausiai, pats geriausias būdas praplėsti erdvę – atsisakyti daiktų, kurių jums nereikia. Atiduokite, parduokite, išmeskite perdirbimui. Jūsų namuose tokių daiktų tikrai yra ir jų yra per daug. Jūs vis dar galite juos prikelti kitam gyvenimui, tačiau jeigu to neplanuojate daryti – nekaupkite šių daiktų. Gyvenkite ekologiškai ir turėkite tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia, o ne visokius daiktus, kurie jums nėra reikalingi, bet manote, kad gal kada nors dar prireiks. Tuomet jūsų mažame bute su 3D tapetais bus miela, jauku, gera, stilinga ir vietos visgi, kaip paaiškės, tikrai pakaks net ir kišeniniame bute.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *