Plaukų priežiūra vasara: skirtingi plaukų tipai

Plaukų kondicionieriaiSkirtingiems plaukų tipams dažniausiai reikia skirtingų priežiūros priemonių. Tik taip galima užtikrinti geriausią plaukų būklę. Žinoma, vasaros sezonas tampa daug didesniu iššūkiu plaukams, todėl reikia ne tik tinkamų priemonių, bet ir atsižvelgti į tai kokių klaidų geriau su savo plaukais nedaryti juos puoselėjant. Atlaikius vasaros karsčius galima šiek tiek atsipūsti, tačiau tam kad plaukai per dideles kaitras nepataptų šieno kupeta, reikės kiek labiau padirbėti. Pirmiausia visiems gerai suprantama, kad blogiausia greičiausiai būtų tai, jei ir taip karštu metu dar naudosite karštas formavimo priemones. Tiesinimo bei garbanojimo žnyplės tik dar labiau paskatins plaukus prarasti visą gyvybę. Taigi, geriau sužinokite ko iš tiesų reikia visų tipų plaukams.

Lūžinėjantiems plaukams, kurie labai greitai pajaučia neigiamą saulės žalą reikalingi plaukų kondicionieriai ir ne tik tie, kurie naudojami po plaukų plovimo šampūnu, bet ir nenuplaunami, purškiami ir gausiai drėkinantys. Plaukų galai gali lūžinėti ir nuo labai veržiančios gumytės, jei mėgstate savo plaukus pastoviai laikyti surištus. Dažniau plaukus laikykite palaidus, o taip pat būtina pakirpti plaukų galiukus, jei jų jau neįmanoma atstatyti. Taip nepažeisite sveikų plaukų. Plaukų kondicionieriai lūžinėjantiems plaukams gali būti su proteinu, kuris padės plauko struktūrai tapti stipresnei.

Sausi plaukai irgi reikalauja daug darbo, todėl pasistenkite naudoti bent jau vasaros metu drėkinančius šampūnus, kurie būna švelnūs plaukams ir jų pernelyg nesausina. Patariama net ir išėjus laukan plaukų galus tepti plaukų kondicionieriumi, taip juos labiau apsaugosite nuo saulės. Geras patarimas sausiems plaukams yra ir tas, kad prieš einant maudytis į vandens telkinį, ypač sūrią jūrą, geriau plaukus sušlapinti paprastu vandeniu ar kokia nors plaukų priemone, kad vėliau jie neprisigertų ne itin teigiamai veikiančio jūros ar kito vandens.

Riebių plaukų savininkėms vasaros irgi sunkios, nes riebalų liaukos darosi kur kas aktyvesnės, dėl ko plaukai blizga jau tą pačią dieną po plovimo. Nuolatinis plovimas prisideda prie to, kad plaukai tampa labiau riebaluoti, todėl siūloma stengtis šampūnų plaukų netrinkti kiekvieną dieną. Plaunant galvą taip pat siūloma tą daryti ne per visą plaukų ilgį. Plaunant tik šaknis, ne taip sausės galiukai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *