Koks trimerio valas būtų tinkamiausias?

Tai labai dažnas klausimas, kuris gali kilti praktiškai kiekvienam. Kadangi galima rinktis tiek iš skirtingo storio, tiek ir iš skirtingo ilgio bei profilio gaminių. Ir kažkurio vieno kaip geriausio išskirti neįmanoma. Kadangi tai labai priklauso nuo pjaunamo ploto, žolės storio ir gamintojo rekomendacijų. Būtent į jas reikėtų atsižvelgti pirmiausiai. O tuomet jau galima rinktis ir pagal kitus aspektus. Kuo storesnė žolė, tuo atitinkamai ir valo storis turėtų būti didesnis. Taip jis savo darbą atliks efektyviau bei tarnaus ilgiau. Taip pat susiduriant su sumedėjusiais augalais vertėtų pagalvoti ir apie keturkampio formos variantą, kuris juos pjaus efektyviau nei įprastas apvalus.

Ar žolės pjovimas gali būti tylesnis?

Gyvenant užmiestyje, kur šalia nėra kaimynų, tai gal ir nebus labai aktualu. Tačiau prižiūrėti žolę reikia ir kurortinėse vietovėse bei gyvenvietėse. Kur žmonės susirenka pailsėti. Tuomet tikrai nesinorėtų drumsti jų ramybės. Bet ir šiuo atveju yra išeitis. Kadangi prie to gali prisidėti net ir trimerio valas. Ir šiuo atveju geriausias variantas būtų kuo plonesnį gaminys. Su juo plovimas bus tylesnis. Tiesa, tokiu atveju ir žolė turėtų būti prižiūrima pakankamai dažnai, kadangi toks valas gali būti nepajėgus susitvarkyti su užleistomis teritorijomis. Taip pat norint ženkliai sumažinti triukšmą vertėtų pagalvoti ir apie elektrinį trimerį. Kadangi jis darbą atlieka neabejotinai tyliau.

Kokio ilgio reikės?

Populiariausias pasirinkimas yra 15 metrų, kadangi to pilnai pakanka kiemo priežiūros darbams. Tiesa, trimerio valas gali būti parduodamas ir žymiai ilgesnis. Kas labai aktualu žolės pjovimu užsiimančioms įmonėms ir didelius plotus prižiūrintiems žmonėms. Kadangi tuomet ir valo sunaudojama žymiai daugiau. Todėl nereikia jo taip dažnai keisti. Be to, perkant didesnį kiekį galima kažkiek ir sutaupyti. Kitas aspektas yra minimalus ilgis, kuomet jau trimeris neatliks savo funkcijos. Tai būtų apie 10 centimetrų ir tuomet valas turėtų būti pakeičiamas. Tiesa, pernelyg ilgas jis taip pat neturėtų būti, kadangi tai apsunkins darbą ir jis nevyks taip efektyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *